Book Report On The Book Frankenstein Sample Design Statement Of Purpose Triumph By Jeremy Schaap Summary Image Size For Facebook Cover Page Crash Course Government Bureaucracy Essay

AVITA International® – pierwsze spotkania w Polsce

przez Hana Deutschmannová

Już w lutym 2016 roku odbędą się dwa pierwsze na terenie Polski spotkania informacyjno-edukacyjne na temat network marketingowego biznesu AVITA International®. Miejsce można zarezerwować przez internet a do wyboru mamy Warszawę lub Czeladź.

Avita International® to wywodząca się ze Słowacji, działająca w systemie MLM, międzynarodowa firma, która dostarcza ludziom na całym świecie szeroką gamę, wysokiej jakości, cenione, naturalne witaminy i suplementy diety.

Firma słynie w całej Europie z organizowania profesjonalnych sympozjów na tematy prozdrowotne, których celem jest propagowanie trendu health & wellness, przyczynianie się do poprawy stanu zdrowia nie tylko poprzez zmiany nawyków żywieniowych, ale także ogólnego stylu życia coraz większej liczby ludzi. Ta kombinacja wszystkich wysiłków firmy AVITA INTERNATIONAL® generalizuje się w jedno, jakże ważne motto:

Zróbmy życie lepszym!

Profesjonalnej wiedzy i edukacji w zakresie naszego zdrowia nigdy nie będzie za dużo! Dlatego warto wziąć udział w takich niezobowiązujących szkoleniach, które teraz firma organizuje specjalnie dla Polaków. Do wyboru mamy Warszawę lub Czeladź. Wejście jest darmowe, trzeba sobie tylko wcześniej zająć miejsce poprzez rezerwację internetową pod adresem:

www.fox-online.cz/dev/avita

Więcej informacji o firmie w tym miejscu:

www.networkmagazyn.pl

Mogą Cię również zainteresować