Arab Got Arabic Essay Languages Curriculum Vitae Europass Romana Completat Write A Very Frightening Story College Term Paper On Solar Power Tower Essay On Why I Want To Be A Neonatal Nurse

Agnieszka Stawarz: „Zostań menadżerem w MLM!”

przez Katarzyna Wagner

Magazyn Lubelski opublikował ciekawą rozmowę z kobietą budującą swój biznes w oparciu o współpracę z firmą Forever Living Products. Agnieszka Stawarz jest cenionym menadżerem tego systemu MLM. Szkoli innych, ale sama też wchodzi w rolę pilnego ucznia podczas warsztatów czy konferencji o charakterze biznesowym.

Agnieszka StawarzAgnieszka Stawarz

Jak cenne są w biznesie tego typu akcenty z punktu widzenia reklamy i promocji nie tylko własnej marki i budowy wizerunku osobistego, ale działania na rzecz całego sektora MLM nikomu nie trzeba tłumaczyć. Dobrze zdaje sobie z tego faktu również sama bohaterka wywiadu, która pochwaliła się o tej cennej publikacji na Facebooku w ten oto sposób:

„Tak to ja. Agnieszka, którą być może znasz od dziecka, ze szkoły, studiów, sąsiedztwa, z Lublina, ze wspólnych lat spędzonych w pracy, ze szkolenia etc. A może dopiero się poznaliśmy? Bardzo mi miło! Jeszcze 7 lat temu nie do końca wiedziałam w jakim kierunku zawodowym chcę pójść. Mimo, iż ukończyłam studia pielęgniarskie na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, czułam, że ta droga nie jest dla mnie. Początkowo, kiedy usłyszałam o możliwościach, jakie daje multi level marketing (a konkretnie firma, z którą podjęłam współpracę) nie dowierzałam. Postanowiłam spróbować. Początki nie były łatwe (chyba jak wszędzie), jednak dostrzegałam w tym systemie ogromne możliwości. Poza tym miałam marzenia, cele, które z powodzeniem zaczęłam realizować… Ty też MOŻESZ!”

Gratulujemy publikacji i życzymy samych sukcesów w biznesie MLM. Prowizji na wysokość Giewontu. A całą rozmowę z Agnieszką można przeczytać w Magazynie Lubelskim: „Zostań Managerem w Multi Level Marketingu!”

Mogą Cię również zainteresować