Ania JakubowskiAnia Jakubowski

Ania Jakubowski ma ponad 20-letnie doświadczenie na różnych stanowiskach w globalnych firmach na uznanych i wschodzących rynkach europejskich, amerykańskich i afrykańskich. Do Avon dołączyła z firmy Marie Brizard Wine & Spirits, gdzie pełniła funkcję dyrektora generalnego na Polskę i kraje bałtyckie. Jest również członkiem rady nadzorczej Banku Millennium SA i wiceprezesem oraz członkiem zarządu w International Advertising Association (IAA) na terenie Polski.

– Cieszymy się, że możemy powitać w naszym zespole lidera kalibru Ani – powiedziała Angela Cretu, wiceprezes Avon na Europę Środkową (CE). – Polska jest naszym kluczowym rynkiem. Avon to druga marka piękności pod względem świadomości i trzeci największy producent kosmetyków w kraju. Dzięki szerokiemu doświadczeniu Ani w ogólnym zarządzaniu i zaangażowaniu w rozwój oraz wspieranie silnych zespołów, spółka czeka piękny okres. Już cieszymy się na wzrost w całej Europie Środkowej – dodała Angela Cretu.

– Urodziłam się w Montrealu. Żyłkę do podróżowania odziedziczyłam po ojcu, którego kariera spowodowała, że ​​moje pierwsze lata dorastałam w Indiach. Połowę życia spędziłam mieszkając poza Kanadą, w różnych krajach europejskich. Dzisiaj nazywam Polskę miejsce narodzin „domu” moich rodziców. Warszawa. Ukończyłem Wilfrid Laurier University w kanadyjskim Waterloo. Fascynacja biznesem stała się dla mnie platformą do pracy na arenie międzynarodowej dla kilku gigantów produkujących towary konsumpcyjne – Procter & Gamble i The Coca-Cola Company. Poza murami firm aktywnie uczestniczę w mentoringu, działaniach kilku stowarzyszeń branżowych i inicjatywach na rzecz wzmocnienia pozycji gospodarczej – powiedziała nam Ania Jakubowski.

W wolnych od pracy chwilach Ania Jakubowski uwielbia spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi oraz podróżować w nowe miejsca, aby odkrywać różnorodne kultury i poznawać naturę, której jeszcze nie doświadczyła. Kocha fotografować safari i dziką przyrodę.