Interest Rates Research Paper Bianchi Infinito Cv Disc 2019 Review Free Essay On Computer Technology Today Colorado State University Phd Economics Halimbawa Ng Photo Essay Tungkol Sa Greece On The Ignorance Of The Learned William Hazlitt Summary

II Bieg Souvre przeszedł do historii

przez Katarzyna Wagner

Upał był nie do zniesienia. Kenijczycy czuli się jak ryba w wodzie, ale termometry wskazywały 34 stopnie Celsjusza! Człowiek był mokry od samego oddychania. Bo tam był. Dlatego wszystkim uczestnikom II Biegu Souvre, bez wyjątku, należą się wielki podziw i uznanie. Za sam fakt podjęcia decyzji o starcie…

10 czerwca 2018 roku wzięliśmy udział w świetnie zorganizowanej imprezie sportowej. II Biegu Souvre odbył się w niedzielę na terenie stadionu miejskiego oraz malowniczego Parku Solankowego w Inowrocławiu. Organizatorem tego cyklicznego przedsięwzięcia polska firma MLM Souvre Internationale i zainicjowana przez nią Fundacja Souvre.

Dla zawodników przygotowano dwie trasy – na dystansie 5 km oraz 10 km, a oto lista zwycięzców, którzy odnieśli tego dnia ogromny sukces – pomimo niesamowitego upału stanęli na podium i zgarnęli nagrody o wartości kilkunastu tysięcy złotych:

Kobiety 5 km

1. Miejsce – Nataliia Batrak – 00:17:26

2. Miejsce – Dominika Nowakowska – 00:17:48

3. Miejsce – Anna Nowakowska – 00:18:51

Kobiety 10 km

1. Miejsce – Mirosława Szweda – 00:41:35

2. Miejsce – Katarzyna Kołaczkowa – 00:44:01

3. Miejsce – Sylwia Nawrocka – 00:44:26

Mężczyźni 5 km

1. Miejsce – Paweł Ochal – 00:15:40

2. Miejsce – Bartosz Kotłowski – 00:15:45

3. Miejsce – Viacheslaw Antoniuk – 00:15:52

Mężczyźni 10 km

1. Miejsce – Kyeva Cosmos Mutuku – 00:31:26

2. Miejsce – Nduva Boniface Wambua – 00:31:35

3. Miejsce – Andrzej Rogiewicz – 00:32:37

Maciej MaciejewskiMaciej Maciejewski

Komentarz Macieja Maciejewskiego z Network Magazynu: – Porwałem się z motyką na słońce. Dosłownie. To były moje pierwsze zawody sportowe w życiu, na które zapisałem się dobrowolnie, bez bicia. Wcześniej musiałem biec tylko w wojsku, czyli 25 lat temu i to tylko na 3 kilometry. Oczywiście pod przymusem. Gdybym wiedział, że tego dnia będzie tak gorąco i ciężko, nigdy bym nie wystartował. Ledwo dotarłem do mety (śmiech). Miałem dosyć już po 2 kilometrze, a po trzecim planowałem przerwać bieg i wskoczyć do stawu, który mijaliśmy w parku obok trasy biegu (śmiech). Ale zacisnąłem zęby i jakoś się udało dotrzeć do mety. W sumie bardzo się cieszę, że wziąłem udział w tej imprezie. Jestem z siebie dumny, bo jeszcze pół roku temu nie mogłem bez przerwy na odpoczynek przespacerować 300 metrów. Teraz mam motywację. Za rok muszę poprawić swój wynik o kilka minut. Bardzo dziękuję organizatorom za wciągnięcie mnie w ten wir walki, a wszyscy biegacze niech wiedzą, jaki mam teraz do nich szacunek. Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy co to w ogóle znaczy… Dziękuję, podziwiam.

Mateusz JeżMateusz Jeż

Komentarz Mateusza Jeża z Souvre Internationale: – Pierwsze dwa kilometry biegło się w porządku, kolejne to już tylko kłótnie w głowie „co ja w tym bieganiu takiego fajnego zobaczyłem?”, a na mecie wycieńczenie i ogromna satysfakcja. Zdecydowałem się pobiec, żeby nie było, że dyrektor krajowy to już tylko luksusowy samochód, klimatyzacja i rosnący brzuch (śmiech). A tak na serio, to od czasu do czasu dobrze się zmierzyć ze sobą, żeby sprawdzić czy wola walki jest nadal na dobrym poziomie. Każdy sukces z jednej płaszczyzny zawsze dobrze wpływa na inne, nawet te niespektakularne, jak przebiegnięcie biegu na 5 km. Inicjatywa organizatora czyli fundacji oraz firmy Souvre super, brawa dla prezesów! W Inowrocławiu już wszyscy wiedzą, że to z tego miasta pochodzi mega rozwijająca się firma MLM żyjąca nie tylko pracą i liczbami w tabelkach, ale która potrafi też robić super wydarzenia dla miasta i jego mieszkańców. Myślę, że następnym razem prezes załatwią jeszcze pogodę poniżej 33 stopni i będzie już idealnie. (Foto: Souvre Internationale)

Mogą Cię również zainteresować