– Naszym celem jest połączenie idei powrotu do natury, która zrodziła się w ubiegłym stuleciu wraz z nowoczesną technologią dwudziestego pierwszego wieku – powiedziała nam Krystyna Słowińska, dyrektor K-Link Poland. – Wiem, że w każdym przedsięwzięciu gospodarczym ważne są pieniądze ale nie tylko. Natura i zaawansowane technologie mogą przynieść ludzkości niewyobrażalne korzyści – dodała.

K-Link International to funkcjonująca w systemie MLM niezwykle dynamicznie rozwijająca się w regionie Azji fima, z którą buduje swój biznes już ponad trzy miliony aktywnych dystrybutorów. – To przedsiębiorstwo XXI wieku z wizją, które wprowadza innowacje informatyczne w zakresie prezentacji i technik sprzedażowych. Przyjęliśmy strategię stawiającą na edukację i specjalizację, co stwarza dla nas ogromne perspektywy w kierunku właściwego dbania o swoje zdrowie – wyjaśnia Krystyna Słowińska.

Jak mówi, dziś sprawą priorytetową jest codzienna suplementacja, która może nas obronić przed scheminizowaną żywnością i stresem – stąd firma przyjęła motto „ZDROWIE to BOGACTWO”. – Działamy aktywnie na wielu kontynentach, mamy globalne uznanie dzięki unikalnej ofercie produktów naturalnych, takich jak suplementy diety, produkty oczyszczające organizm, energetyzujące i prozdrowotne. Od 10 lat z wielkim sukcesem prezentujemy w Polsce i w Europie koncepcję zdrowia z produktami K-Link dzięki naszym konsultantom medycznym, którzy pomagają wielu osobom w odzyskaniu dobrego stanu zdrowia – dodaje.

Krystyna i Andrzej SłowińscyKrystyna i Andrzej Słowińscy

Koncepcja zdrowia według K-Link to oczyszczanie, równowaga i aktywizacja ochronna. Oprócz unikalnych produktów firma zapewniła sobie światowy sukces za pomocą nowoczesnych urządzeń medycznych 3D Scanner. Jest to rezonans z bardzo zaawansowanym oprogramowaniem, który w bezinwazyjny sposób diagnozuje stan ludzkiego organizmu.

– Jestem bardzo szczęśliwa, że od momentu założenia firmy 10 lat temu, budując ten network marketing dane nam było spotkać tak wiele wspaniałych i oddanych nam osób. Kochani, wszyscy jesteście najcenniejszym kapitałem naszej firmy. Te wszystkie lata to autentyczne doświadczenia wielu tysięcy ludzi, którzy nam zaufali. Wszystkim pragnę wyrazić wdzięczność za nieustające wsparcie i przyjaźń. W ciągu 10 lat zbudowaliśmy firmę działającą etycznie, mającą uznanie na rynku. Otrzymaliśmy szereg prestiżowych nagród zarówno od klientów, jak i instytucji. Za ten pozytywny wizerunek dziękujemy Wam! Wszystkim życzymy zdrowia, wiele optymizmu, sukcesów w życiu i realizacji marzeń – powiedziała dyrektor K-Link Poland.