Networking Resume For 2 Year Experience Konsertanmeldelse Hvordan Skrive Essay Thesis On Internet Censorship Nhl Trade Summary

10 dobrych rad dla tych, którzy chcą szybko i łatwo zostać najgorszym liderem w biznesie MLM

przez Paweł Samarec

Autor poniższych wskazówek jest mistrzem marketingu sieciowego z firmy Dr Nona International, gdzie buduje swój biznes rodzinny wspólnie z małżonką Natalią. Oboje są również członkami elitarnego Klubu TOP Liderów MLM. Publikacja powstała na kanwie komentarza, który Paweł zamieścił onegdaj na jednym z portali społecznościowych (przyp. – redakcji).

Nawet papier toaletowy, aby być użytecznym, powinien się rozwijać.

źródło: flickr.comźródło: flickr.com

Rozmawiając na co dzień z wieloma osobami, którzy działają lub próbowały działać w marketingu sieciowym, jak również czytając komentarze i wypowiedzi na różnych forach internetowych, czasami odnoszę wrażenie, że większość ludzi stara się zrobić wszystko, aby tylko NIE osiągnąć sukcesu! I wkładają w to niesamowity, powiem Wam, wysiłek!!!

Postanowiłem więc napisać „parę dobrych rad”, które pomogą każdemu w bardzo prosty i łatwy sposób przebrnąć przez jakikolwiek biznes i skutecznie dotrzeć do ulubionej kanapy, mieć święty spokój z tymi wszystkimi biznesowymi problemami, bez takiego potwornego wysiłku. Oto moje rady:

1. W ogóle nie korzystaj z produktów firmy, z którą podjąłeś współpracę! Wtedy nie będziesz miał o czym mówić innym ludziom.

2. Nigdy się nie uśmiechaj! A to, nie daj Panie Boże, wszyscy pomyślą, że u Ciebie wszystko jest OK.

3. Zawsze korzystaj z najtańszych narzędzi pracy (długopis, notes, torba, garnitur itp). Niedostosowanie się do tej rady zbyt ułatwia pracę!

4. Nigdy nie kupuj żadnego produktu na przyszłość! W innym przypadku podczas spotkania inni kupią go od Ciebie.

5. Mniej opowiadaj historii i rezultatów stosowania produktów Twojej firmy! W przeciwnym wypadku ludzie mogą Tobie zbyt szybko uwierzyć.

6. Nie dawaj klientom możliwości gadania! Inaczej to oni zdążą powiedzieć Ci o swoim zapotrzebowaniu i będziesz musiał im coś doradzać!

7. Nie próbuj marzyć, bo często marzenia się spełniają!

8. Nie zapraszaj ludzi do swojego biznesu! Kiedy zaczniesz to robić – klops. Może to spowodować, że zaczniesz zbyt dużo zarabiać.

9. Nie bierz udziału w żadnych szkoleniach! W innym przypadku możesz zostać profesjonalistą. I wreszcie:

10. Nie zwracaj uwagi na swój wygląd! Wtedy na pewno i na Ciebie nikt nie zwróci uwagi!!! Powodzenia!

Mogą Cię również zainteresować