Szkolenie Iwony Majewskiej-Opiełki w Bochni Szkolenie Iwony Majewskiej-Opiełki w Bochni

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich osób mających do czynienia z klientem i sprzedażą. Szkolenie poprowadzi Iwona Majewska-Opiełka, która przetłumaczyła na język polski książkę „7 nawyków skutecznego działania” autorstwa Stephena Coveya, a sama napisała już 13 książek, m.in.: „Sprzedaż i charakter”, „Sukces firmy”, „Umysł lidera”. Szkolenie pomoże wyzwolić w uczestnikach energię i motywację do pracy, dostarczy wiedzy ułatwiającej skuteczne kontakty z klientem i doskonalenie sztuki sprzedaży w oparciu o własny charakter.

Iwona Majewska-Opiełka w akcji Iwona Majewska-Opiełka w akcji

Iwona Majewska-Opiełka jest doradcą rozwoju osobowości i trenerem liderów w USA i Kanadzie, a od 1994 roku także w Polsce. Jednakowo ciepło i z zainteresowaniem odbierana jest zarówno przez biznesmenów jak wyższą i średnią kadrę kierowniczą oraz handlowców. Prowadziła zajęcia pod auspicjami Business Centre Club. Założyła i prowadzi AKADEMIĘ SKUTECZNEGO DZIAŁANIA.

„Sprzedaż i charakter”, 30 maja 2011 roku, godz. 10.00-17.00 oraz 31 maja 2011 roku godz. 9.00-16.00, ul. Grzybowska 80/82, Sala Konferencyjna. Więcej informacji o prelegentce można znaleźć na stronie www.majewska-opielka.pl a więcej informacji o samym projekcie i jego celach oraz rejestracji na szkolenie można dokonać poprzez stronę www.majewska-opielka.pl/szkolenia/.