Essay About Loyalty To Friends Cholecystitis Clinical Presentation Essay About Working In A Daycare American Football Ppt Presentation

Pre-Golden Globes Party

przez Beata Grzybek

13 stycznia br. w Soho House w zachodnim Hollywood odbyła się impreza poprzedzająca rozdanie nagród filmowych Golden Globes. Na czerwonym dywanie pojawiły się największe gwiazdy światowego formatu a wieczór uświetniły wyborne koktajle przygotowane przez miksologów marki Grey Goose.

Madonna i Demi Moore
Madonna i Demi Moore

Święto w fabryce snów

Hollywood to magiczne miejsce, w którym sen przenika się z jawą, a każde marzenie jest możliwe do spełnienia. Ten najbardziej znany na świecie ośrodek kinematografii wytwarza co roku setki filmów. Trudno uwierzyć, że powstał przez przypadek. Na przełomie XIX i XX wieku, kiedy film zaczął stawać się popularny, znany innowator Tomasz Edison rozpoczął batalię o prawa do swoich patentów. Postanowił wytoczyć sprawę sądową każdemu, kto bez zgody skorzystał z jego wynalazku – taśmy filmowej, kamery z rejestracją dźwięku bądź projektora. Młodzi filmowcy musieli więc uciekać przed prawnikami Edisona i osiedlili się w małej wiosce Hollywood w słonecznej Kalifornii. Tak zapoczątkowano istnienie miejsca, w którym obecnie powstają największe światowe superprodukcje. Najlepsze z nich zasługują na wyróżnienie. Rozdanie nagród Golden Globes, czyli Złotych Globów, to jedno z najważniejszych wydarzeń Hollywoodu – prawdziwe święto filmu. Podczas tegorocznej edycji, w dwudziestu pięciu kategoriach nominowano ponad stu wybitnych artystów. Aktorzy, reżyserzy i scenarzyści co roku czekają z niecierpliwością na noc wręczenia statuetek.

Tom Cruise i Cameron Diaz
Tom Cruise i Cameron Diaz

Pre-Golden Globes Party 2012

Nerwowy okres wyczekiwania na werdykt jury Złotych Globów nominowanym umila impreza poprzedzająca wielki wieczór. Jak co roku, w restauracji Soho House przy rozsławionym Sunset Boulevard pojawiły się gwiazdy największego formatu, znane i cenione na całym świecie. Madonna chętnie pozowała do zdjęć z Demi Moore, a obie panie wyglądały tego wieczoru zjawiskowo. Tom Cruise przybył z piękną Cameron Diaz, której kreację marki Lanvin uznano za najlepszą tego wieczoru. Nie obyło się również bez uwielbianych przez kobiety filmowych amantów. Na czerwonym dywanie brylowali m.in. Robert De Niro, Gerald Butlerm nominowany w kategorii „Najlepszy aktor w dramacie”, Leonardo Di Caprio oraz Bradley Cooper. Płeć piękną godnie reprezentowały aktorki powszechnie uznawane na świecie za najpiękniejsze, a wśród nich: Helen Mirren, Salma Hayek, Eva Mendez oraz Julianne Moore. Doskonałą oprawą eleganckiego wieczoru stanowiły wyśmienite koktajle. Tradycją stało się już, że eventowi towarzyszy ekskluzywna marka Grey Goose. Dimi Lezinska, światowy ambasador „Najlepiej Smakującej Wódki Na Świecie” osobiście zadbał o doznania smakowe przybyłych gości. Specjalnie na tę okazję skomponował linię koktajli o szczególnie eleganckim wyglądzie oraz wyrafinowanym smaku.

Dimi Lezinska
Dimi Lezinska

Mogą Cię również zainteresować