Cfe Higher Biology Problem Solving Questions Rudy Leibel Cv Alchemist Daughter Book Review Aesthetic Argument Summary Ielts Essay Starting Words

Znamy Studencką Gwiazdę Sprzedaży!

przez Katarzyna Włodarczyk

Nickel Technology Park Poznań od lutego poszukiwał wśród studentów przyszłych gwiazd sprzedaży. Konkurs, w którego organizację zaangażowały się znane polskie firmy, a nad poziomem merytorycznym czuwali przedstawiciele PNSA, składał się z dwóch etapów i zakończył uroczystą galą finałową.

źródło: flickr.comźródło: flickr.com

Gala finałowa konkursu odbyła się we wtorek, 3 kwietnia br. W ten sposób, po dwóch miesiącach konkursowych zmagań, dowiedzieliśmy się, kto zdobył staż w partnerskich firmach. Zarządzanie procesem sprzedaży, która jest kluczowa dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości czy profilu działalności, wymaga umiejętności interpersonalnych, ale i analitycznych. Konkurs „Studenckie Gwiazdy Sprzedaży” miał wyłonić tych studentów, którzy dobrze radzą sobie zarówno z prezentacją oferty produktu, negocjacjami, ale i sprawdzają się podczas zadań grupowych.

Na finał do Poznania, spośród nadesłanych zgłoszeń, zaproszonych zostało 32 studentów, których rozwiązania case studies zostały ocenione najwyżej. Jury złożone z przedstawicieli firm-partnerów, w trakcie dwóch paneli, oceniało indywidualne prezentacje studentów, ale i wyniki pracy zespołowej, prezentowane przez liderów. Kluczem do sukcesu była nie tylko odpowiednia prezentacja produktu, ale przede wszystkim – samego siebie.

Po całym dniu zmagań, poznaliśmy zwycięzcę. W pierwszym, ogólnopolskim konkursie sprzedażowym, organizowanym przez Nickel Technology Park Poznań, zwyciężył Jakub Kośmider z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, który walczył o staż w Grupie Allegro. Dodatkowo zdobył on nagrodę o wartości 5 tys. zł. i zaproszenie na uroczystą galę Polish National Sales Awards (PNSA), która w październiku zgromadzi w Warszawie najlepszych w kraju, profesjonalnych sprzedawców. Jakub Kośmider nie był jedyną młodą gwiazdą sprzedaży, którą wyłoniło jury. Paweł Styperek, student Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu został wyróżniony przez firmę Sandler Training nagrodą specjalną za kreatywność i innowacyjność rozwiązań. Weźmie on udział w profesjonalnym szkoleniu, kończącym się międzynarodowym certyfikatem.

Tegoroczna edycja konkursu umożliwiła studentom podjęcie pierwszej pracy w renomowanych firmach, w których mogą oni doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe. Firmom-partnerom stworzyła szansę przeprowadzenia efektywnej rekrutacji, a organizatorom udowodniła, że za rok rozpoczną oni kolejne poszukiwania „Studenckich Gwiazd Sprzedaży”. Firmy zaangażowane w konkurs: Kompania Piwowarska SA, Grupa Allegro Sp. z o.o., Skoda SA, BCC Sp. z o.o. i SITAG Formy Siedzenia Sp. z o.o.

Mogą Cię również zainteresować