Zacznę od nader wartościowych wykładów, bo w branży sprzedaży bezpośredniej i MLM jak wiadomo, profesjonalna edukacja jest kwestią podstawową. Spotkanie rozpoczęła i prowadziła je aż do samego końca niezastąpiona Dorota Stalińska. Po krótkim przywitaniu wszystkich gości i współpracowników firmy Akuna przez prezesów Tomasza Kwolka i Bogusława Dudzika, miał miejsce wykład pierwszy – dr n. med. Krzysztof Krupka mówił na temat AkuAPW czyli Analizy Pierwiastkowej Włosa. Po nim wszystkie najważniejsze kwestie związane ze słynnym Alveo przedstawił sam twórca tego preparatu – dr Sohrab Khoshbin. Jednak dla wszystkich Akunowiczów chyba najważniejszą prelekcją tego dnia okazał się wykład dr Jaromira Bertlika. Dlaczego? Bo doktor zaprezentował najnowsze, długo oczekiwane produkty, które niebawem znajdą się w ofercie firmy Akuna. Mowa o AkuWM – specjalistycznym zestawie składającym się na system do utrzymania wagi. Na zakończenie części edukacyjnej, w świetnym wykładzie motywacyjnym wystąpił wiceprezydent Paweł Borecki.

ReklamaReklama

Jak wiadomo, w naszej branży każdy profesjonalnie i konsekwentnie działający networker, prędzej czy później sukces osiągnie, a takich ludzi ten biznes nagradza. Nie inaczej było podczas tegorocznej YAD. Pomiędzy wykładami prezesi kilkukrotnie wywoływali na scenę swoich najlepszych menedżerów, którzy zabłysnęli w rankingu AUTO START i wręczali im kluczyki do nowych samochodów marki Opel. Oto uhonorowana w ten sposób pierwsza dziesiątka zwycięzców, rozpoczynając od miejsca dziesiątego: Zenon Jurasiński, Halina Mielczarek-Szynczewska, Agnieszka Liszka, Agnieszka Herman, Małgorzata Szafraniec, Barbara Kabot, Maria Jurasińska, Agnieszka Zębala, Paweł Borecki i Jan Podowski. Niestety, nie wszyscy zwycięzcy nagrody przyjęli. Jak to?

ReklamaReklama

Podejrzewam, że Akuna rozdaje samochodów za dużo i zbyt łatwo jest je zdobyć. Topowi liderzy tej firmy mają ich już po kilka i zapewne zajmowałyby na ich przydomowych parkingach zbyt wiele miejsca. Paweł Borecki podarował kluczyki od swojego nowego Opla synowi, a Agnieszka Liszka i Jan Podowski, którzy prywatnie są parą, poinformowali oficjalnie, że po seminarium zastanowią się komu konkretnie również przekażą swoje nagrody. Seminarium w Gołębiewskim zakończyło się tradycyjnym bankietem, a do tańca śpiewał nam znany skąd inąd Rudi Schubert oraz – niespodzianka – niemiecka grupa rockowo-popowa Cartago, w której wokalistą jest Anna Dreimann, country manager w Akuna Deutschland. Było ostro a nocy zabrakło!

Post Scriptum

Podczas Your Akuna Day 2014 Agnieszka Liszka i Jan Podowski znaleźli się w pierwszej 10 Rankingu Auto Start – Agnieszka na miejscu ósmym, a Jan na pierwszym. Na scenie oficjalnie wręczono im kluczyki do wygranych Opli. Dla każdego z nich to już drugi samochód wypracowany w programie AUTOMOTYWACJA więc zgodnie postanowili przekazać nagrody swoim menedżerom. Po seminarium w swoich strukturach ogłosili specjalny konkurs – przez całe dwa tygodnie ich współpracownicy walczyli o Opla dla siebie. Zwyciężyły panie Mariola Frątczak i Anna Racut, a wszystko zarejestrowały kamery TV AKUNA: