Walt Disney Cinderella Book Summary Thesis About School Rules And Regulations Pdf Top Case Study Writer Site Uk Chicago Referencing Example Essay In Mla Free Affirmative Action Essay Conclusion

Uroczysta gala LAVYLITES w Wiedniu

przez Zoltan Berta

18-go listopada br. w Wiedniu ponad tysiąc osób wzięło udział w uroczystości zorganizowanej na zakończenie roku przez network marketingową firmę LAVYLITES. Spółka hucznie zakończyła stary rok i zapowiedziała dynamiczne wzrosty w 2018.

W poprzedzający tę sobotnią galę, piątkowy wieczór, właściciel LAVYLITES Tibor Jakabovics, ugościł grupę 60 top liderów – w tym 10 osób z Polski. Podczas nastrojowej kolacji przemawiał właściciel, następnie nowy dyrektor do spraw finansowych, a na koniec nowo mianowany dyrektor generalny, który przekazał najważniejsze informacje o najpilniejszych sprawach do wykonania oraz zaprezentował plany firmy na kolejny sukces w roku 2018.

W sobotę o godzinie 11:00 rozpoczęła się uroczysta gala. Zarówno uczestnicy spotkania, jak i obdarzony niezwykłym talentem prowadzący, wyczarowali na sali fantastyczną atmosferę. W programie uczestniczyła 70-cio osobowa grupa Polaków budujących swój biznes MLM w oparciu o współpracę z LAVYLITES.

W pierwszej części programu swoje wykłady poprowadzili Tibor Jakabovics, Ludwig Reiser oraz amerykański specjalista od systemu network marketing – Burke Hedges. Po obiedzie wystąpili top liderzy LAVYLITES. Jako pierwszy wypowiadał się Denis Nowak, a po nim Tobias Eggers. Następnie, ku ogromnej radości polskiej publiczności, przemawiał najnowszy polski senior manager – Tomasz Klocek, który za swą pełną emocji wypowiedź otrzymał gromkie brawa.

Ale emocje wzrosły jeszcze bardziej, kiedy Szilárd Mátrai zaprosił na scenę uczestników programu TITANIUM CHALLENEGE, a następnie ogłosił, iż wśród obecnych na sali uczestników spotkania wylosowana zostanie dodatkowa para, która także pojedzie na wycieczkę do Tajlandii. I po ogromnych emocjach znów powód do radości mieli Polacy, ponieważ wylosowana została Polka – Helena Sączek. Zbignew i Jolanta Utko dopiero na scenie dowiedzieli się, że pani Helena, która zarejestrowała się do LAVYLITES 4 tygodnie wcześniej, jest właśnie w ich grupie. Długo więc cieszyli się wspólnie, że będą mogli razem wyruszyć w tę cudowną podróż.

Największe emocje organizatorzy zostawili na koniec, kiedy to ogłoszone miało być nazwisko człowieka, który wygra samochód Mercedes S 500. Na scenę wyszedł Tibor Jakabovics i wyświetlił listę osób, które w ciągu ostatniego roku osiągnęły największy wzrost grupowy, a następnie wskazała zwycięzcę, który uzyskał najlepszy wynik – i tak nowym właścicielem pięknego, białego mercedesa zostali Dieter i Susanne Rauer. Na wyświetlonej liście dwunastu nazwisk znalazło się również jedno polskie – Piotr Kołakowski.

Na zakończenie gali ponad 1000 osób chwytając się za ręce i śpiewając stworzyło „żywy łańcuch”. Wyzwoliło to niesamowite uczucia! Mam nadzieję, że będę mógł pokazać Wam ukazujący tę chwilę film, bo był to zupełnie wyjątkowy moment. A teraz wrócę do bardzo ważnego przekazu właściciela firmy. Podczas wypowiedzi Tibora Jakabovicsa na ogromnym ekranie wyświetlony był napis Lavylites 2.0. Hasło to symbolizuje dążenie firmy do tego, aby w roku 2018 wspiąć się na nowy, jeszcze wyższy poziom jakości. Teraz nie jest to jedynie tekst reklamowy, gdyż w ciągu ostatnich 6 tygodni dokonało się w naszym biznesie MLM więcej pozytywnych zmian, niż w ciągu minionych 3 lat. Wierzę, że nie będziemy musieli już czekać całe długie miesiące na tak bardzo wyczekiwane, pozytywne zmiany. Firma zrobi wszystko, aby w ciągu kolejnych 12 tygodni stworzyć warunki do tego, aby LAVYLITES mogła stać się wielką, światową firmą.

Mogą Cię również zainteresować