Cv Template For Junior Doctor Thank You For Your Recent Resume How Do Transitions Help A Cause And Effect Essay Biology Topics For College Research Papers Quick Summary Of Godspell Literary Analysis Of 1984

Unicity na czarnej liście firm MLM

przez Maciej Maciejewski

Stali Czytelnicy „Network Magazynu” wiedzą, że w ramach robienia porządków w branży DS/MLM jesteśmy wyrozumiali i cierpliwi, ale do czasu. Od 7 lat staramy się, aby w polskim marketingu sieciowym nie było miejsca na zakazane piramidy finansowe i firmy/pseudobiznesmenów oszustów.


Trzeba oddzielać ziarna od plew, aby w przyszłości nikt już nie mylił i nie wrzucał do jednego worka porządnych przedsięwzięć DS/MLM razem z firmami krzakami. Jak powiedział Michael Strachowitz – „Przede wszystkim, najważniejsza jest transparentność”. I tak się stało dzisiaj w przypadku firmy Unicity International, której nader śmierdząca sprawa, gdzie kliku jej współpracowników z Zachodu oszukało kilku Polaków, ciągnie się już od sierpnia 2009 roku.

Co prawda, prezes Unicity International na Europę – Gerd Niedernhuber przyjął wszystko na klatę, wydał oficjalny zakaz działania współpracującej z Unicity firmie INTMA Internet & Marketing AG Company na terenie Polski, ale panowie Aleksander Herr, Daniel Müller i Mariusz Piątek mają to gdzieś i działają na dobre. Co prawda, prezes Unicity International na Europę – Gerd Niedernhuber zobowiązał się przeprosić Grażynę Magdziak i Stanisława Szymczaka (po tych przeżyciach Grażyna miała zawał serca a żona Stanisława zachorowała ciężko na raka) oraz wypłacić im sowite odszkodowania, ale od grudnia 2009 roku nabrał wody w usta i postanowił jak nie pisaty i nie czytaty wieśniak z bawarskiej wioski unikać kontaktu zarówno z poszkodowanymi, jak i z naszą redakcją. Miarka więc się przelała a kryska przyszła na Matyska. Dłużej nie możemy czekać, bo poszkodowani mogą zejść i sprawa rozejdzie się po kościach.

Oficjalnie informujemy więc, że przenosimy firmę Unicity International z Listy Firm MLM na Czarną Antylistę. Ponadto, postanowiłem wczoraj opublikować na swoim blogu w materiale zatytułowanym:„Make Life Better. The story of a defeat of Unicity in Poland” wszystkie dotychczasowe informacje w tym temacie w języku angielskim. Liczę na komentarze prawdziwych networkerów, którym transparentność marketingu sieciowego w Polsce leży na sercu. Ku chwale branży!

Mogą Cię również zainteresować