To wspaniałe, sportowe przedsięwzięcie urosło już do rangi imprezy nie tylko regionalnej, ale nawet branżowej. Po zeszłorocznym sukcesie zapisało się na mapie tych polskich eventów, które każdy interesujący się sportem i biznesem DS/MLM ominąć nie może. Tam trzeba być. Jeśli jeszcze jakimś cudem nie wiesz o co chodzi musisz to sprawdzić: tutaj pierwsza publikacja na łamach Network Magazynu, a tutaj kolejna na blogu redaktora naczelnego.

Piłka w grze. Tegoroczny bieg przyniesie nowe atrakcje. Po raz pierwszy zostanie rozegrany Turniej o Puchar Prezesa Souvre. W lidze liderów wezmą udział dyrektorzy ze szczytu i swoją formę zaprezentują na stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków. Osiem drużyn zaprezentuje wysoki poziom również na boisku i systemem każdy z każdym zostanie wyłoniona najlepsza para finałowa. Kto odbierze puchar? Przekonamy się już w połowie września.

Przygotowani, do startu, START! Po zmaganiach na murawie przeniesiemy się na bieżnie, gdzie dzieci i młodzież do 15 roku życia wystartują na dystansach 100, 400 i 800 metrów. Każdy uczestnik biegu otrzyma pamiątkowy medal, a Ci którzy znajdą się na podium, dodatkowo wygrają sportowe nagrody.

Po tych zmaganiach będziemy zbliżać się do głównych biegów tego dnia –wyścigów na 5 i 10 km. Biegacze z całej Polski pobiegną ulicami Inowrocławia. Wspólnie wystartują, ze stadionu im. Inowrocławskich Olimpijczyków i będą kierować się głównymi ulicami miasta, które tego dnia będą należały tylko do nich.

Najszybsi na mecie otrzymają nagrody z puli nagród o łącznej wartości 11 tysięcy złotych. Zapisy już trwają. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.bieg.souvre.pl

Piknik rodzinny. Całemu wydarzeniu będzie towarzyszyć piknik rodzinny z dmuchanymi atrakcjami dla dzieci i młodzieży, wystawą luksusowych samochodów i strefami spa z zabiegami i poradami kosmetologicznymi, trychologicznymi oraz dietetycznymi. Nie zabraknie również strefy gastronomicznej, która zadba o podniebienia wszystkich uczestników sportowego święta Souvre.

Zapiszcie ten dzień w kalendarzu! 15 września 2019 roku, od wczesnych godzin porannych, na stadionie miejskim w Inowrocławiu spotkamy się by wspólnie kibicować sportowcom, którzy będą zmagać się na murawie i bieżni. Szczegóły imprezy znajdziesz na stronie internetowej: www.bieg.souvre.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku! Dołącz do sportowej społeczności Souvre!

Pakiety. Rejestracja już trwa, aby znaleźć się na liście uczestników wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej www.bieg.souvre.pl Dla fanów biegu i kolekcjonerów biegowych niespodzianek organizatorzy przygotowali trzy rodzaje pakietów:

  • Pakiet Standard – numer startowy + chip + pobiegowy posiłek + woda – 25 zł.
  • Pakiet Premium – koszulka + gadżety biegowe od sponsorów + chip + pobiegowy posiłek + woda – 39 zł.
  • Pakiet VIP Souvre – suplement diety Sprawne Stawy Souvre 60 kapsułek + koszulka + gadżety biegowe od sponsorów + chip + pobiegowy posiłek + woda – 99 zł.

Na wszystkich sportowców po przekroczeniu linii mety będzie czekał pobiegowy, pełnowartościowy, ciepły posiłek. Na trasie oraz po zakończeniu biegu przygotowane zostaną stacje z wodą, gdzie biegacze będą mogli skorzystać z szybkiego napojenia lub zabrania wody ze sobą. Oprócz tego każdy biegacz zostanie wyposażony w numer startowy i chip do ustalenia swojego czasu biegu.

Uczestnicy, którzy wybiorą Pakiet Premium dodatkowo otrzymają koszulkę biegacza z grafiką przygotowaną na tegoroczną edycję biegu. Sponsorzy biegu dołączą do pakietów swoje gadżety marketingowe.

Suplement Sprawne Stawy, który zadba o prawidłowe funkcjonowanie aparatu ruchu, trafi do biegaczy, którzy zdecydują się na Pakiet Vip Souvre. Ten suplement charakteryzuje się innowacyjnym połączeniem wyjątkowych składników i ich wysokim stężeniem: kompleks liofilizowany natywnego kolagenu rybiego z chrząstki rekina (zbliżony do kolagenu występującego w organizmie człowieka, dlatego jest tak dobrze przyswajany. Kolagen jest najważniejszym białkiem w ludzkim organizmie, jest również głównym składnikiem tkanki łącznej i odpowiada bezpośrednio za kondycję skóry, ścięgien i stawów), glukozamina (wspomaga proces naprawczy zachodzący w tkance chrzęstnej oraz bierze udział w tworzeniu związków budujących strukturę chrząstki), kwas hialuronowy (wspomaga dyfuzję substancji odżywczych i odżywianie chrząstki oraz zapewnia odpowiednią wytrzymałość), ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego (pomaga w utrzymaniu zdrowych stawów i wspiera ich elastyczność, kwasy w nim zawarte wykazują silne działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe).

Ten suplement jest bardzo dobrze przyswajalny, a po trzymiesięcznej kuracji przyniesie oczekiwane efekty. Cena katalogowa tego suplementu wynosi 196,90 zł, a w pakiecie Vip Souvre dostajemy go za 99 zł, a dodatkowo bierzemy udział w wydarzeniu i wszystkimi jego atrakcjami. Zapisz się teraz: www.bieg.souvre.pl