Ebook How To Write An Outline For A Business Plan Bboy Thesis Ibe 2009 Great College Essays Topics Esl Creative Writing Editor For Hire Us Electron Charge To Mass Ratio Lab Report

TOP Liderzy dzieciom

przez Marek Wyrzychowski

10 grudnia br. w Świetlicy Środowiskowej św. Wojciecha w Katowicach odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli Elżbieta Szalonek, koordynator świetlicy, Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu” oraz Kamila Molińska, TOP Lider współpracujący z firmą Oriflame Poland.

Spotkanie miało na celu wytypowanie i przeprowadzenie wstępnej rozmowy z dwójką dzieci – podopiecznymi świetlicy, które osiągają dobre wyniki w nauce, są inteligentne i ambitne, lecz sytuacja rodzinna nie pozwala im na pogłębianie wiedzy, zainteresowań, na realizację marzeń. Zainicjowany przez „Network Magazyn” Klub TOP Liderów MLM, z racji swojego statutu, w którym m.in. przewiduje działalność charytatywną, podjął się zadania pomocy w tych kwestiach dwójce dzieci i finansowania konkretnych, wybranych przez nie zajęć.

Elżbieta Szalonek wybrała z grupy dwie dziesięcioletnie dziewczynki – Kamilę Kloc, która pragnie uczyć się języka angielskiego i plastyki oraz Vanesę Zielińską, która chce trenować siatkówkę i rozwijać zainteresowania matematyczne. Klub TOP Liderów MLM na swojej drugiej konferencji zebrał kwotę 3 000 zł i zostanie ona w całości przekazana na powyższe cele. Spotkania Klubu organizowane są raz na kwartał, a jego członkowie jednogłośnie podjęli decyzję o systematycznej pomocy i zaopiekowaniu się dwójką dzieci z rodzin patologicznych.

Ponadto, Kamila Molińska przekazała wszystkim wychowankom ośrodka ufundowane przez firmę Oriflame Poland szampony. Kolejny zaangażowany w akcję TOP Lider – Mirosław Horodecki współpracujący z firmą Akuna Polska, zobligował się do regularnego uposażania Kamilę i Vanesę w ziołowy preparat wspomagający zdrowie Alveo.

W skład Klubu wchodzi grupa najprężniej działających w marketingu sieciowym, rzetelnych i etycznych liderów, współpracujących, jako niezależni przedsiębiorcy, ze znanymi i poważanymi firmami reprezentującymi branżę w Polsce. Klub skupia więc pod jednym szyldem specjalistów, dla których podstawowym celem stało się promowanie przedsiębiorczości, biznesowej kompetencji, odpowiedzialności i pewności, etyki i filantropii.

Mogą Cię również zainteresować