Science Coursework B Marking Scheme Image Size For Facebook Cover Page Conceptual Framework In Research Project Lancia Thesis Centenario Prezzi

TechCamp: CLOUD COMPUTING

przez Natalia Wiśniowska

W piątek 2 grudnia 2011 r. w Krakowie odbędzie się pierwszy z całego cyklu, technologiczny barcamp, organizowany przez Akademię Empathy. Tematyka najbliższego spotkania będzie w całości poświęcona zagadnieniom Cloud Computingu.


Wśród zaproszonych gości pojawią się przedstawiciele branży technologicznej: Tomasz Kopacz (Microsoft), który opowie o wzorcach architektonicznych i skalowaniu w Windows Azure, Tomasz Kozłowski (ServeCloud) przedstawi temat: „Cloud Computing – technologiczne fakty i mity” oraz Grzegorz Kochan (Adtaily) powie jak radzić sobie z awarią w chmurze. Następnie odbędzie się panel dyskusyjny o tym „Jak programować pod chmurę i dlaczego chmura to rozwiązanie nie zawsze dobre”. Panel poprowadzi Krzysztof Helak (PROFEO).

Konferencja odbędzie się 2 grudnia 2011 roku w klubie Forty Kleparz w Krakowie o godzinie 18:30. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację pod adresem: www.techcamp1.evenea.pl.

Mogą Cię również zainteresować