Rabbit Proof Fence Essay Journeys Footwear Administrative Assistant Office Manager Resume By Dream F Fitzgerald Scott Summary Winter Business Plan For Buying A Farmer Producer Company Ability To Adapt To Change Resume

Super Sobota z MonaVie

przez Maciej Maciejewski

Powoli robi nam się zima, więc jak znalazł na tak smutną pogodę zmontowaliśmy zaległy materiał nagrany jeszcze w upalne lato. Na seminarium będącym częścią „Letniego Tourne MonaVie po Europie” byliśmy 16 lipca br. w hotelu Mazurkas (Ożarów Mazowiecki).

ee

Udało nam się wtedy zrobić wiele ciekawych materiałów. Najpierw był ekskluzywny wywiad z Randy Schroederem, świeżo upieczonym prezesem MonaVie na Europę, Bliski Wschód i Afrykę, z którym spotkałem się dzień przed dużym szkoleniem MonaVie (15 lipca 2011) w warszawskim hotelu Hilton – „Randy Schroeder: wywiad z prezesem MonaVie”. Później opublikowaliśmy świetną rozmowę z gwiazdami MonaVie Polska – Sławą Pinderą i jej niesamowicie energetyczną córką Anną – „Dwie Sławy Marketingu Sieciowego”.

Randy spotkał się w Ożarowie Mazowieckim z ponad 200 dystrybutorami oraz sympatykami firmy, których przede wszystkim motywował nowymi promocjami, ale którym przedstawił również wizję dla MonaVie Europa na tle pozostałych regionalnych rynków MonaVie na świecie. Randy uczył podstaw budowania biznesu MLM oraz właściwego nastawienia życiowego, dzięki któremu o wiele łatwiej jest osiągnąć sukces. Ponadto, mieliśmy również szansę wysłuchać prezentacji i wykładów innych mówców. Był z nami Radosław Baszyński, dyrektor generalny MonaVie Polska, profesor Iwona Wawer, ekspert ds. suplementacji z Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, Bogusław Mamiński, olimpijczyk i gwiazda sportu MonaVie. Swoje dwa grosze o przyszłości network marketingu w Polsce miałem również przyjemność wygłosić tam osobiście, a uwieńczeniem spotkania były wystąpienia najlepszych dystrybutorów MonaVie, którzy chętnie podzielili się swoją historią sukcesu i doświadczeniem. Oto reportaż:

Mogą Cię również zainteresować