Stylowe magazyny danych duetu Asus & Lamborghini są w stanie pomieścić 500 GB lub 750 GB danych. Do komunikacji z komputerem dyski wykorzystują interfejs USB 3.0, kompatybilny w dół z poprzednią wersją magistrali szeregowej, toteż nie będzie problemu z podłączeniem ich do starszych PC. Jednak wtedy nie będziemy w stanie wykorzystać ich potencjału.

Talerze w zewnętrznych dyskach Asus & Lamborghini wirują z prędkością 7 200 RPM, co zapewni naprawdę przyzwoite transfery. Z drugiej strony trochę szkoda, że nie zdecydowano się na znacznie szybsze i bardziej odporne dyski SSD. Możliwe jednak, że czynnikiem ograniczającym była tutaj cena, która i bez pamięci NAND flash będzie odpowiednio wysoka.

Dyski są wyposażone w funkcję FlexSave, która ułatwia udostępnianie danych i wykonywanie kopii zapasowej, którą to czynność możemy zainicjować za pomocą dedykowanego przycisku na obudowie. W zestawie z dyskami otrzymujemy także etui, które należycie ochroni dysk w trakcie podróży. Cen ani daty dostępności na razie nie ujawniono.