Aneta KoniecznaAneta Konieczna

Moich bohaterów łączy wiele – charyzma, konsekwencja i wytrwałość, motywacja, profesjonalizm. Inaczej nie odnosiliby sukcesów w dyscyplinach sportowych, które reprezentują. Lecz, czy nie są to cechy, jakie powinien posiadać każdy lider w biznesie? Każdy, kto chce odnieść sukces? Zapewne. Czy zatem sportowiec wykorzystując wszystko co włożył w to, aby zdobyć swoje medale, równie dobrze sprawdzi się w sprzedaży towarów konsumpcyjnych? Wiemy przecież dobrze, że kariera sportowca – każdego – nie będzie trwała wiecznie. Większość sportowców w różnych momentach kariery staje przed wyzwaniem, jak pogodzić pasję z życiem zawodowym. A przede wszystkim z zarabianiem pieniędzy na utrzymanie i zabezpieczeniem swojej przyszłości.

Sztuka „przeskoczenia” z jednego boiska na drugie wymaga w każdej dziedzinie życia niesamowitej motywacji, dyscypliny psychicznej, ale i edukacyjnej.

Sportowcy doceniają MLM

Na pewno duży wpływ będzie tutaj miała otwarta postawa i chęć konkretnego działania w odpowiednim czasie. Im wcześniej, tym lepiej. Czy wartości i idee jakie daje wszystkim ludziom marketing sieciowy, mogą sprawdzić się w przypadku sportowców? Okazuje się, że tak. I to nad wyraz sprawnie. Kilka tygodni temu, po zapowiedzi na portalu Facebook poruszanego dziś tematu, moja skrzynka mailowa pękała w szwach. Okazało się, że w prawie każdej firmie MLM sprawnie działają jacyś znani sportowcy. Temat więc jest obszerny i z pewnością będzie wymagał kontynuacji w następnych wydaniach pisma. Teraz postanowiłem się skupić na sportowcach związanych i budujących swoją biznesową historię z firmą MonaVie, albowiem w tym przedsięwzięciu działa ich chyba najwięcej – obecnie 17.

Komentarze

Jakimi przesłankami sugerowały się te gwiazdy sportu, kiedy rozpoczynały współpracę? Dlaczego akurat network marketing i MonaVie? Właśnie o te kwestie udało mi się zapytać kilku z nich. Oto co mieli do powiedzenia:

Paweł ZagumnyPaweł Zagumny

Paweł Zagumny, siatkarz, Reprezentant Kadry Narodowej Polski, Mistrz Ligii Światowej (2012), Wicemistrz Świata (2006), Mistrz Europy (2009), najlepszy rozgrywający Mistrzostw Świata 2006 oraz Igrzysk Olimpijskich w Pekinie w 2008: –Długotrwała energia, lepsza koncentracja i wydajność organizmu, to tylko niektóre zalety picia MonaVie EMV. Nie mógłbym sobie tego odmówić. Biznes MLM wydaje się być ciekawym pomysłem na zarabianie pieniędzy. Na własnej skórze przekonałem się również, że produkty oferowane przez MonaVie, skutecznie pomagają utrzymać dobrą kondycję fizyczną, dlatego też polecam je innym.

Andrzej SupronAndrzej Supron

Andrzej Supron, zapaśnik, Wicemistrz Olimpijski (1980), Mistrz Świata (1979), Wielokrotny Srebrny Medalista Mistrzostw Świata (1975-1983), Mistrz Europy (1975 i 1982): – Nie trenuję już zawodowo, ale nadal dbam o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego MonaVie doskonale wkomponowuje się w mój styl życia. Nigdy nie czułem się lepiej. Ta branża to również niezwykła szansa biznesowa, pozwalająca zarabiać przyzwoite pieniądze w przyjemny sposób. Wystarczy tylko polecać ten niezwykły produkt znajomym i patrzeć, jak ich życie również nabiera większego smaku.”

Jacek DudkoJacek Dudko

Jacek Dudko, bowling, Reprezentant Kadry Narodowej Polski, Wieloktrony Medalista Mistrzostw Polski, Trener Europejskiej Federacji Bowlingowej: –Dzień zaczynam od MonaVie Active, przed zawodami piję EMV, który dodaje mi energii i poprawia moją koncentrację podczas gry. Potem czas na MonaVie, który pomaga mi się zregenerować i zrelaksować po całodziennym wysiłku. Przekonałem się także, że biznes MLM to świetny sposób na zarabianie pieniędzy. Polecam wszystkim, którzy szukają dodatkowego źródła dochodu.

Monika PyrekMonika Pyrek

Monika Pyrek, lekkoatletka, skok o tyczce, Wicemistrzyni Świata (2005, 2009), Wicemistrzyni Europy (2006), Olimpijka z Sydney (2000), Aten (2004) i Pekinu (2008), wielokrotna rekordzista Polski: – Jestem lekkoatletką, więc dieta w moim życiu jest wyjątkowo ważna. Zawsze bardzo ostrożnie wybieram to, co spożywam. Odkąd stosuję produkty MonaVie, nie tylko czuję się fantastycznie i mam więcej energii, ale też mogę być spokojna, że nie ma w nich żadnych substancji zakazanych sportowcom, co potwierdzają certyfikaty Światowej Agencji Antydopingowej.

Arkadiusz SkrzypińskiArkadiusz Skrzypiński

Arkadiusz Skrzypiński, parakolarz, Mistrz Świata 2010 oraz Wicemistrz Świata 2011: – Moja droga do MonaVie Polska wiodła przez Stany Zjednoczone. Będąc na sportowym szczycie jestem obserwowany nie tylko przez rywali, ale również przez komisję antydopingową. MonaVie, dzięki posiadanym certyfikatom ułatwiła mi odstawienie wielu innych suplementów. Daje mi spokój, a dzięki RVL nie mam kłopotów z odpowiednią dietą w całodziennych podróżach. Polecam.

Wszyscy sportowcy współpracujący obecnie z firmą MonaVie: Monika Pyrek (skok o tyczce), Paweł Nastula (judoka), Aneta Konieczna (kajakarka), Marek Kolbowicz (wioślarz), Bogusław Mamiński (lekkoatleta), Grzegorz Sudoł (chodziarz), Marcin Lijewski (piłkarz ręczny), Agnieszka Leszczyńska (lekkoatletka), Andrzej Supron (zapaśnik), Tomasz Błaziak (kulturysta), Jacek Dudko (bowling), Beata Sokołowska-Kulesza (kajakarka), Krzysztof Wiłkomirski (judoka), Michał Ruciak (siatkarz), Paweł Zagumny (siatkarz), Piotr Gacek (siatkarz), Arkadiusz Skrzypiński (parakolarz).

Artykuł pochodzi z 30 numeru drukowanego wydania "Network Magazynu".