Aesop Fables Research Paper Writing A Narrative Essay Sample Ucla Anderson Resume Template Citing Financial Reports Apa Style Bank Branch Business Plan Sample Best Book For Building A Business Plan

Sami wybieramy dokąd dzwonimy za darmo

przez Krzysztof Miciałkiewicz

PalPhone, aplikacja dostępna na portalu społecznościowym Facebook, rozszerzyła ofertę darmowych rozmów telefonicznych. Bez płacenia możemy dzwonić między innymi do USA lub Wielkiej Brytanii.

źródło: www.flickr.com
źródło: www.flickr.com

W wyniku sondy przeprowadzonej wśród osób korzystających z aplikacji, wyłonionych zostało pięć krajów, które w pierwszej kolejności objęte zostały ofertą darmowych połączeń. Użytkownicy sami zdecydowali do których państw będą mogli dzwonić bez potrzeby płacenia. Wybrane kraje to USA (w tym wypadku ofertą objęte są też telefony komórkowe), Wielka Brytania, Niemcy, Francja oraz Belgia. Docelowo na liście ma znaleźć się ponad 20 krajów.

– Zwróciliśmy się do naszych klientów z pytaniem, do których krajów chcieliby dzwonić za darmo. Okazały się nimi być państwa, do których wyjechało wielu naszych rodaków. Mamy nadzieję, że dzięki oferowanej przez nas usłudze będzie im łatwiej utrzymać kontakt z rodziną i przyjaciółmi w Polsce – mówi Michał Jakubowski, prezes spółki easyCALL.pl SA., odpowiedzialnej za stworzenie aplikacji.

Aplikacja PalPhone jest usługą dostępną na portalu społecznościowym Facebook. Pozwala na wykonywanie darmowych połączeń na telefony stacjonarne w kraju i za granicą oraz wysyłanie smsów bezpośrednio z przeglądarki internetowej. Umożliwia też połączenia głosowe między użytkownikami portalu. Do jej prawidłowego działania potrzebny jest jedynie mikrofon oraz słuchawki lub głośniki, nie musimy natomiast nic instalować na komputerze, z którego korzystamy. PalPhone dostępny jest pod adresem: www.facebook.com/mypalphone.

Mogą Cię również zainteresować