Best University Blog Post Advice Literarische Essay Format Apa Style References Editions Ignou Solved Assignment 2015 16 Ba

Regionalna Konferencja Souvre w Inowrocławiu

przez Piotr Hoffmann

Pod koniec maja br. byliśmy z naszym reporterskim zoomem w Inowrocławiu, gdzie odbyła się konferencja polskiej, network marketingowej firmy Souvre. To typowo edukacyjne spotkanie organizatorzy inteligentnie powiązali z pewnym bardzo ważnym dla branży wydarzeniem, które będzie miało wpływ na cały sektor.

ee

Spotkanie prowadziły dwie młode gwiazdy Souvre Internationale – Olga Gutowska i Magdalena Żurawska. Pierwszym prelegentem był Waldemar Smoliński. – Trzy lata temu mieliśmy tylko marzenia, a dziś te marzenia realizujemy. Do naszego projektu przystąpiło już 120 000 partnerów. Każdego dnia wysyłamy ponad tysiąc paczek z produktami. Nasi dystrybutorzy odebrali już ponad 160 luksusowych samochodów, a nasz roczny obrót sięgnął kwoty ponad 70 milionów złotych. Rozwijamy się fantastycznie. Niedawno wprowadziliśmy na rynek kilka nowych, bardzo interesujących produktów. Teraz w Polsce generujemy ciekawe wzrosty i wyniki, najwyższy czas wyjść z naszym know-how poza granice kraju, co już zaczynamy robić. Ale co nas jeszcze konkretnie czeka? Co jest przed nami? O tym dowiecie się na tej konferencji – powiedział prezes spółki.

Kolejnym mówcą był nasz redaktor naczelny Maciej Maciejewski, który w krótkim wykładzie pokazał i udowodnił, dlaczego jego zdaniem system marketingu sieciowego jest obecnie najlepszym sposobem do generowania dochodu. Pokazał również na co w sektorze zwracać uwagę, aby nie dać się wciągnąć w przedsięwzięcia niezgodne z prawem.

Po redaktorze przemawiał Piotr Janiszewski. To sprzedawca bez precedensów. Sprzeda wszystko a jeńców nie bierze i dlatego jego biznes zalicza tak dynamiczny rozwój. W swojej prelekcji wyjaśnił dlaczego w dzisiejszej dobie warto robić MLM i pokazał przewagę tego systemu nad innymi rozwiązaniami biznesowymi. 

Nieco inny charakter miało natomiast wystąpienie Patryka Goczkowskiego. Było odrobinę sentymentalne. Ten młody, charyzmatyczny dżentelmen od wielu lat przyjaźni się z Łukaszem Smolińskim, a ponieważ tę konferencję zorganizowano z myślą o nowych zadaniach, przed którymi niebawem stanie syn prezesa, Patryk opowiedział historię ich znajomości oraz na podstawie zaprezentowanych zdjęć pokazał, jak przez 3 lata budowali wspólnie Souvre.

Bardzo dobry wykład zaprezentował Michał Gutowski. Jako redakcja mamy przyjemność obserwować rozwój sceniczny tego menadżera dokładnie od trzech lat i to co widzimy, jest niesamowite. Jego wykłady ze szkolenia na szkolenie są coraz bardziej wartościowe, coraz bardziej edukacyjne i za każdym razem jeszcze mocniej profesjonalne. Brawo Michał!

Na koniec było samo gęste. Trzy wykłady trzech super mocnych liderów – Mateusz Wróbel, Michał Skołozdrzy i Dariusz Holeniewski (tutaj żadnego zaskoczenia być nie mogło, jak zwykle pełen profesjonalizm oratorski) oraz specjalne przemówienie okolicznościowe Łukasza Smolińskiego, który m.in. powiedział: – Swoją sieć w Souvre budowałem trzy lata. W tym okresie nigdy nie mówiłem jak się nazywam, podczas rozmów nigdy nie wspominałem o prezesie firmy. Nie chciałem, aby rodziły się jakieś niepotrzebne obiekcje. Natomiast dzisiaj, kiedy już razem pojawiamy się na konferencjach i razem wychodzimy na scenę, nie da się ukryć, że jesteśmy rodziną. Chciałem Wam wszystkim bardzo podziękować za dotychczasową współpracę przy budowaniu struktur i życzyć dalszych sukcesów. Ja teraz mam inne zadania. Zostałem w spółce osobą odpowiedzialną za rozwój Souvre Internationale poza granicami kraju. Nie będę już zatem budował struktur. Zaplanowaliśmy ostrą ekspansję międzynarodową i będę teraz koordynował wszystkie ruchy związane z inicjowaniem nowych oddziałów firmy w różnych krajach.

W ten sposób spółka Souvre wypływa na szerokie wody. Zazwyczaj to do Polski przychodzą network marketingowe firmy z innych krajów, teraz ma być odwrotnie – polski podmiot MLM ma za zadanie podbić rynki zagraniczne. Już funkcjonuje oddział Souvre w Anglii, startuje we Włoszech. Kolejne niebawem. Czy plan się powiedzie? O tym dowiemy się już za kilka lat…   

Mogą Cię również zainteresować