Brainstorming Techniques For College Essays Cover Letter For Evaluator Position Of Lecturer Pay To Write English As Second Language Resume Cover Letter For Trainee Dental Assistant Dr Jekyll And Mr Hyde Essay Intro

Redaktor Wajszczak nagrodzony!!!

przez Maciej Maciejewski

Tuż przed godziną 20.00 na oficjalnej stronie „Blog Roku 2010” ukazał się komunikat o zwycięzcach tegorocznej edycji konkursu. Redaktor „Network Magazynu” Piotr Wajszczak zgarnął nagrodę w kategorii „Blog Profesjonalny”!!!

Troszkę dziwna sytuacja, bo gala w Warszawie cały czas trwa. Generał Wajszczak nie odbiera telefonu, nie można mu nawet pogratulować. Tak na prawdę to nie wiemy, czy on już wie : ) Oto fragment komunikatu:


„W kategorii blogów profesjonalnych, ocenianej przez Macieja Budzicha, autora blogu www.blog.mediafun.pl, zwyciężył Piotr Wajszczak, redaktor Networkmagazyn.pl, specjalista w marketingu wielopoziomowym, który sekrety sprzedaży i marketingu sieciowego wyjawia na blogu www.piotrwajszczak.pl. Juror w tej kategorii, mimo niedawno przebytej operacji przeszczepu nerki, przybył na galę, by osobiście wręczyć nagrodę zwycięzcy.”

A w tym miejscu cała informacja o wszystkich zwycięzcach. Piotrze, zamykam w tej chwili laptopa i otwieramy z małżonką szampana, który się od wczoraj chłodzi w lodówce. Ku chwale branży MLM!!!

Mogą Cię również zainteresować