Apa Format For Internet Sources Generator Resume Of Telecom Sales Professional How To Write An Effective Synthesis Essay Unsw Marketing Assignment Cover Sheet Across The Bridge Book Review My Favorite Place To Shop Essay Checker

PSSB w mediach społecznościowych

przez Katarzyna Polkowska

Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej (PSSB), skupiające największe firmy działające w branży DS/MLM, postanowiło wzmocnić swoje działania w social media. PSSB, jako przedstawiciel sektora, poszerza komunikację o aktywności na takich portalach, jak Twitter, LinkedIn oraz Facebook.

źródło: Flickr.comźródło: Flickr.com

Jak poinformowało nas Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej ta instytucja branżowa chce wzmocnić swoje działania na konkretnych portalach internetowych aby lepiej docierać z informacją do społeczeństwa oraz prowadzić dialog z interesariuszami.

– Obecność w mediach społecznościowych jest dla naszych firm członkowskich wyzwaniem a jednocześnie odpowiedzią na potrzeby klientów, które sygnalizują od lat – mówi Mirosław Luboń, dyrektor generalny PSSB. – Naszym obowiązkiem i przywilejem jest zabierać głos w ważnych dla naszych konsumentów i kontrahentów sprawach. Szybko i na bieżąco. Żadna forma dyskursu przy takich uwarunkowaniach nie sprawdzi się lepiej niż kanały komunikacji społecznościowej – dodaje Luboń.

PSSB wierzy, że obecność w social media przysłuży się lepszemu rozumieniu czym sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy jest oraz co oferuje. Stowarzyszenie planuje przedstawiać na czym polega praca w branży oraz dlaczego dokonując zakupów w firmach członkowskich PSSB, konsument jest podwójnie chroniony. Niewątpliwie kanały te posłużą również informowaniu o inicjatywach środowiska, stanowisku wobec planowanych regulacji, a także dadzą możliwość dyskutowania rozwiązań służących rozwojowi branży. Ku satysfakcji sprzedawców i kupujących.

Zobacz więcej:

Facebook: Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej

Twitter: Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej

LinkedIn: Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej 

Mogą Cię również zainteresować