Application Letter Example For Employment Child Abuse Research Essays Curriculum Vitae Istruzioni Modello Europeo 2017 The Banquet Scene In Macbeth Analysis Essays Mathematics Phd Programs Rankings Katie Warren Top Resume Review

Profit Travel Club. Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewsk

Oto nowy, w 100% polski projekt MLM poruszający się w segmencie turystycznym. Dzięki niemu można wypoczywać i zwiedzać a zarazem oszczędzać i zarabiać. Przed Państwem Krzysztof Przeklasa z Profit Travel Club.

Krzysztof PrzeklasaKrzysztof Przeklasa

Oferowany przez Profit Travel Club voucher jest tak skonstruowany, że jego posiadacz nie płaci za noclegi. Opłaca tylko koszty wyżywienia i niektóre usługi specjalne, w praktyce – może osiągnąć obniżkę kosztów pobytu do 60% w stosunku do cen dyktowanych przez hotele.

Profit Travel Club uznając, iż praktyka MLM w promowaniu podróżowania i wypoczynku a przede wszystkim korzystnych cenowo usług turystycznych może stać się atrakcyjna dla licznych, aktywnych przedstawicieli wielu środowisk, wprowadził również produkt o nazwie „Wypoczywajmy Razem”. To oryginalny, polski, turystyczny produkt lojalnościowy, który poprzez wykreowaną własną strukturę może w nowatorski sposób propagować wypoczynek w najpiękniejszych regionach Polski sprawiając jednocześnie, by pożytki z tego czerpali wszyscy zainteresowani uczestnictwem w tym procesie.

To jedyny obecnie dostępny polski program, który – w pewnym skrócie – zakłada, iż uczestnik atrakcyjnego wypoczynku, spędzający urlop w gronie znajomych, z którymi się świetnie bawi, może jeszcze na tym zarobić.

I co najważniejsze to program dostępny dla wszystkich, bo koszt przystąpienia doń jest symbolicznie niski, a rozwój wykreowanej przez siebie struktury umożliwia najaktywniejszym sukcesywny wzrost dochodów i w konsekwencji udział w zyskach całej firmy. Posłuchaj co o Profit Travel Club powiedział nam Krzysztof Przeklasa:

Więcej o tej idei oraz rejestracja pod adresem www.profittravel.pl

Mogą Cię również zainteresować