What Is A Child Called It Summary Power Of Reading Essay The Anime Art Of Hayao Miyazaki Book Review Fav Book Essay Annotated Bibliography Examples Mla Best Internal Cover Letter

Poszukiwania młodych talentów!

przez Maria Łukasik

Już w poniedziałek 1 października br. rusza konkurs na młode talenty organizowany wspólnie przez firmy Gap i KMAG. Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy mają niepowtarzalny talent lub pasję.

Celem przedsięwzięcia jest promowanie twórczości uzdolnionych, młodych osób. Od 1 do 20 października 2012 roku uczestnicy powinni nadesłać swoje zgłoszenia na adres: [email protected]. Następnie, każdy otrzyma swój indywidualny dostęp i hasło do ftp, na który może wgrać swoją prace.

Po otrzymaniu zgłoszeń specjalnie dobrane jury wybierze dziesięciu finalistów konkursu. W drugim etapie konkursu trwającym od 23 października do 5 listopada 2012 roku obędzie się głosowanie użytkowników Facebooka na www.facebook.com/GapPolska. Zwyciężą trzy osoby z największą liczbą głosów.

Laureaci konkursu mają szansę pokazać się i zabłysnąć w profesjonalnej sesji zdjęciowej, opublikowanej później na łamach magazynu K MAG oraz na Facebooku Gap Polska. Na trzech zwycięzców czekają także vouchery na zakupy w sklepie Gap.

GAP Inc. jest wiodącym producentem ubrań, akcesoriów i produktów do pielęgnacji ciała dla mężczyzn, kobiet i dzieci pod markami GAP, Banana Republic, Old Navy, Piperlime i Althea. Przychód ze sprzedaży firmy w roku 2010 wyniósł 14,7 mld $. Produkty firmy GAP Inc. można kupić w ponad 90 krajach świata, w ponad 3100 sklepach firmowych, około 180 sklepach franczyzowych oraz sklepach internetowych.

 

Mogą Cię również zainteresować