23 maja 2013 roku o godz. 19:00 za pośrednictwem naszego projektu NETWORK TV na portalu społecznościowym Networkio.eu w webinarze zatytułowanym Jak w ciągu 12 miesięcy podwoić swoje zarobki w biznesie MLM?” wystąpi Piotr Mosio – człowiek, który w ciągu kilku lat osiągnął w biznesie MLM sukces na miarę najlepszych networkerów w branży i wypracował jedną z najwyższych pozycji i prowizji w swojej firmie. Jak zapowiedział nam sam prelegent, z wykładu dowiecie się m.in.:

  • Jak zrobić dobrą listę?
  • Co robić, kiedy skończyła się lista?
  • Jak zapraszać ludzi do biznesu?
  • Jak zamykać spotkanie?
  • Jak robić MLM aby nie stracić znajomych?
  • Jak rozwiązać każdy problem w MLM?
  • Jak zmotywować ludzi do działania?
  • Jak wyleczyć odwiecznie chorą „Piętę Achillesa w MLM” czyli co robić ze stwierdzeniami typu: „Nie zaangażuję się w jakąś piramidę!”, „Słyszałem już o tych MLM-ach. Nie, dziękuję!”, „Tylko Ci na górze zgarniają całą kasę”, „Czy jest rynek na takie produkty?”, „Znam kogoś komu się nie udało”, „Nie będę robić biznesu ze znajomymi”, „Mam już dobrą pracę i jestem zbyt zajęty”.
  • Jak połączyć starą i nową szkołę MLM?
  • Jak podwoić lub potroić zarobki w ciągu 12 miesięcy?

Piotr Mosio z wykształcenia jest pedagogiem resocjalizacyjnym i sądowym, ale ze względu na niezbyt duże zarobki i perspektywy w tej dziedzinie, wykonywał w życiu wiele innych działalności. Pracował jako menedżer w 40 osobowej firmie, zakosztował ciężkiej pracy fizycznej w branży budowlanej, prowadził dwie działalności gospodarcze, pracował w finansach. – Przez cały ten czas szukałem zajęcia konkretnego, ponieważ zawsze czegoś mi brakowało – mówi Mosio. – Nie widziałem siebie pracującego w ten sposób do końca życia. W 2004 wyjechałem do USA, gdzie poznałem wspaniałą branżę marketingu sieciowego i moje życie zmieniło się na zawsze.

Katarzyna i Piotr MosioKatarzyna i Piotr Mosio

Zapoznałem się z faktami dotyczącymi MLM i kiedy zobaczyłem film „Znakomite wynagrodzenie” zrozumiałem trendy, zasady i benefity tego sektora. Wtedy zaangażowałem się na poważnie i nie chciałem już nic innego poza marketingiem sieciowym. Chwilę zajęła mi nauka – jak skutecznie pracować i osiągać sukcesy. Sam popełniłem przy tym sporo pomyłek i samodzielnie musiałem dochodzić do wielu rzeczy, metodą prób i błędów. Wydałem kilkadziesiąt tysięcy dolarów na szkolenia, kursy DVD, CD i treningi o MLM, rozwoju osobistym, wynająłem trenerów, którym płaciłem po kilka tysięcy dolarów za coaching. Potem miałem okazję pracować ręka w rękę i dzielić scenę z ludźmi, którzy zarobili w MLM od kilku do kilkuset milionów dolarów.

Wiedza teoretyczna połączoną z aktywną pracą pozwoliła mi zbudować biznes na 8 rynkach świata i dojść do zarobków na poziomie 200 000 zł miesięcznie. W grudniu 2012 roku zdobyłem pozycję czarnego diamenta i zarobku 355 787 66 zł za jeden miesiąc. Obecnie w swoim zespole mam 16 osób na pozycji diamenta w krajach takich jak: Polska, Rosja, Francja i Irlandia. Prawie nikt o tym nie wie, ale jestem osobą, która wprowadziła do Polski system Tima Salesa www.znakomitewynagrodzenie.pl, który stał się standardem edukacji ludzi o MLM. To dopiero początek moich planów co do nowych technologii i rozwiązań dla menedżerów MLM.

Wiedzę, którą zdobyłem przekazuję za darmo, ponieważ chciałbym, żeby więcej osób w polskim MLM mogło doświadczyć prawdziwego sukcesu.

Jest to moja forma na odwdzięczenie się branży, która tak hojnie mnie obdarowała niesamowitymi rezultatami i przeżyciami. Razem z żona Katarzyną pracujemy nad pomaganiem ludziom w osiąganiu sukcesu osobistego i finansowego. Naszą misją jest wprowadzenie polskiego MLM na kolejny poziom i zmiana stylu życia u wielu ludzi. Sam uwielbiam patrzeć, jak życie innych osób nabiera większego znaczenia. Jeśli ja mogłem osiągnąć tutaj sukces to i Ty możesz. Pod warunkiem, że zrobisz to, co trzeba zrobić i zrobisz to we właściwy sposób. I przez kolejny rok lub dwa będziesz robić to, czego inni z tobą nie będą chcieli robić. Wiele lat później będziesz mógł robić rzeczy, których inni nie będą mogli z Tobą robić. Zapraszam Cię na mój wykład w NETWORK TV. Widzimy się 23 maja o godz. 19:00. Zabiorę Cię w podróż moim prywatnym odrzutowcem o nazwie „Biznes MLM” i nauczę, jak osiągnąć sukces. Być może nie będzie łatwo, ale z pewnością będzie warto! Do zobaczenia.

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA – tym razem transmisja będzie dostępna dla wszystkich osób ZAREJESTROWANYCH na portalu Networkio.eu. bez konieczności dodatkowego zapisywania się na ten webinar. To całkowicie uprości cały proces i uczyni go łatwo dostępnym oraz przyjemnym. Aby wziąć udział w tym szkoleniu trzeba być tylko zarejestrowanym użytkownikiem Networkio.eu. Zarejestruj się więc już teraz, a 23 maja 2013 roku tuż przed godziną 19:00 na stronie głównej Networkio.eu pojawi się wielki baner, za którego pomocą przejdziesz do wykładu Piotra Mosio. Ku chwale branży!