Cv For Graduate Students How To Make Spelling Homework Fun Business Plan For Valet Parking Book Report For Bearstone Author Will Hobbs Summary Purchase Ledger Manager Cv Esl Case Study Editing Service Ca

Piotr Mosio wystąpi w NETWORK TV!

przez Marek Wyrzychowski

W naszych mediach to jak u Hitchcoka. Zaczęliśmy od trzęsienia ziemi a teraz to już będzie coraz mocniej. 23 maja 2013 roku na naszej platformie wideo-konferencyjnej NETWORK TV, będzie Was na żywo i za darmo edukował sam Piotr Mosio.

23 maja 2013 roku o godz. 19:00 za pośrednictwem naszego projektu NETWORK TV na portalu społecznościowym Networkio.eu w webinarze zatytułowanym Jak w ciągu 12 miesięcy podwoić swoje zarobki w biznesie MLM?” wystąpi Piotr Mosio – człowiek, który w ciągu kilku lat osiągnął w biznesie MLM sukces na miarę najlepszych networkerów w branży i wypracował jedną z najwyższych pozycji i prowizji w swojej firmie. Jak zapowiedział nam sam prelegent, z wykładu dowiecie się m.in.:

  • Jak zrobić dobrą listę?
  • Co robić, kiedy skończyła się lista?
  • Jak zapraszać ludzi do biznesu?
  • Jak zamykać spotkanie?
  • Jak robić MLM aby nie stracić znajomych?
  • Jak rozwiązać każdy problem w MLM?
  • Jak zmotywować ludzi do działania?
  • Jak wyleczyć odwiecznie chorą „Piętę Achillesa w MLM” czyli co robić ze stwierdzeniami typu: „Nie zaangażuję się w jakąś piramidę!”, „Słyszałem już o tych MLM-ach. Nie, dziękuję!”, „Tylko Ci na górze zgarniają całą kasę”, „Czy jest rynek na takie produkty?”, „Znam kogoś komu się nie udało”, „Nie będę robić biznesu ze znajomymi”, „Mam już dobrą pracę i jestem zbyt zajęty”.
  • Jak połączyć starą i nową szkołę MLM?
  • Jak podwoić lub potroić zarobki w ciągu 12 miesięcy?

Piotr Mosio z wykształcenia jest pedagogiem resocjalizacyjnym i sądowym, ale ze względu na niezbyt duże zarobki i perspektywy w tej dziedzinie, wykonywał w życiu wiele innych działalności. Pracował jako menedżer w 40 osobowej firmie, zakosztował ciężkiej pracy fizycznej w branży budowlanej, prowadził dwie działalności gospodarcze, pracował w finansach. – Przez cały ten czas szukałem zajęcia konkretnego, ponieważ zawsze czegoś mi brakowało – mówi Mosio. – Nie widziałem siebie pracującego w ten sposób do końca życia. W 2004 wyjechałem do USA, gdzie poznałem wspaniałą branżę marketingu sieciowego i moje życie zmieniło się na zawsze.

Katarzyna i Piotr MosioKatarzyna i Piotr Mosio

Zapoznałem się z faktami dotyczącymi MLM i kiedy zobaczyłem film „Znakomite wynagrodzenie” zrozumiałem trendy, zasady i benefity tego sektora. Wtedy zaangażowałem się na poważnie i nie chciałem już nic innego poza marketingiem sieciowym. Chwilę zajęła mi nauka – jak skutecznie pracować i osiągać sukcesy. Sam popełniłem przy tym sporo pomyłek i samodzielnie musiałem dochodzić do wielu rzeczy, metodą prób i błędów. Wydałem kilkadziesiąt tysięcy dolarów na szkolenia, kursy DVD, CD i treningi o MLM, rozwoju osobistym, wynająłem trenerów, którym płaciłem po kilka tysięcy dolarów za coaching. Potem miałem okazję pracować ręka w rękę i dzielić scenę z ludźmi, którzy zarobili w MLM od kilku do kilkuset milionów dolarów.

Wiedza teoretyczna połączoną z aktywną pracą pozwoliła mi zbudować biznes na 8 rynkach świata i dojść do zarobków na poziomie 200 000 zł miesięcznie. W grudniu 2012 roku zdobyłem pozycję czarnego diamenta i zarobku 355 787 66 zł za jeden miesiąc. Obecnie w swoim zespole mam 16 osób na pozycji diamenta w krajach takich jak: Polska, Rosja, Francja i Irlandia. Prawie nikt o tym nie wie, ale jestem osobą, która wprowadziła do Polski system Tima Salesa www.znakomitewynagrodzenie.pl, który stał się standardem edukacji ludzi o MLM. To dopiero początek moich planów co do nowych technologii i rozwiązań dla menedżerów MLM.

Wiedzę, którą zdobyłem przekazuję za darmo, ponieważ chciałbym, żeby więcej osób w polskim MLM mogło doświadczyć prawdziwego sukcesu.

Jest to moja forma na odwdzięczenie się branży, która tak hojnie mnie obdarowała niesamowitymi rezultatami i przeżyciami. Razem z żona Katarzyną pracujemy nad pomaganiem ludziom w osiąganiu sukcesu osobistego i finansowego. Naszą misją jest wprowadzenie polskiego MLM na kolejny poziom i zmiana stylu życia u wielu ludzi. Sam uwielbiam patrzeć, jak życie innych osób nabiera większego znaczenia. Jeśli ja mogłem osiągnąć tutaj sukces to i Ty możesz. Pod warunkiem, że zrobisz to, co trzeba zrobić i zrobisz to we właściwy sposób. I przez kolejny rok lub dwa będziesz robić to, czego inni z tobą nie będą chcieli robić. Wiele lat później będziesz mógł robić rzeczy, których inni nie będą mogli z Tobą robić. Zapraszam Cię na mój wykład w NETWORK TV. Widzimy się 23 maja o godz. 19:00. Zabiorę Cię w podróż moim prywatnym odrzutowcem o nazwie „Biznes MLM” i nauczę, jak osiągnąć sukces. Być może nie będzie łatwo, ale z pewnością będzie warto! Do zobaczenia.

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA – tym razem transmisja będzie dostępna dla wszystkich osób ZAREJESTROWANYCH na portalu Networkio.eu. bez konieczności dodatkowego zapisywania się na ten webinar. To całkowicie uprości cały proces i uczyni go łatwo dostępnym oraz przyjemnym. Aby wziąć udział w tym szkoleniu trzeba być tylko zarejestrowanym użytkownikiem Networkio.eu. Zarejestruj się więc już teraz, a 23 maja 2013 roku tuż przed godziną 19:00 na stronie głównej Networkio.eu pojawi się wielki baner, za którego pomocą przejdziesz do wykładu Piotra Mosio. Ku chwale branży!

Mogą Cię również zainteresować