Ecu Essay Requirements How To Develop Writing Essay Essays About Future Plans Professional Rhetorical Analysis Essay Proofreading Services Ca

Pierwsza powieść J.K. Rowling dla dorosłych

przez Agnieszka Urbańska

Barry nie żyje. Ta niespodziewana śmierć pogrąża Pagford w chaosie. Na jaw wychodzą tajemnice mieszkańców. Urocze miasteczko z brukowanym rynkiem i wiekowym opactwem już nigdy nie będzie takie jak dotąd.

Wybucha wojna bogatych z biednymi, nastolatków z rodzicami, wojna żon z mężami i nauczycieli z uczniami. Kto przejmie władzę po Barrym? Jak daleko się posunie w tym zaciekłym konflikcie?

To pełna czarnego humoru, błyskotliwa i prowokująca wielka powieść o małym miasteczku. „Niezwykle wciągająca” napisał „The Daily Beast”. „Prawdziwie poruszająca” – oznajmił recenzent z „The Washington Post”. „Trudno sobie wyobrazić autora, który byłby bardziej kochany przez swoich czytelników” – czytamy w „Publishers Weekly”.

Magdalena FemmMagdalena Femm

J.K. Rowling jest autorką serii książek o przygodach Harry'ego Pottera. 7 książek opublikowanych od 1997 do 2007 roku sprzedało się w ponad 450 milionach egzemplarzy w przeszło 200 krajach. Książki zostały przetłumaczone na 74 języki, a na ich podstawie powstało 8 filmów, które stały się kinowymi hitami. Laureatka licznych nagród, w tym Orderu Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury dziecięcej, Nagrody Księcia Asturii za osiągnięcia na rzecz zgody między narodami, francuskiej Legii Honorowej i Nagrody Hansa Christiana Andersena. Autorka wspiera różne inicjatywy charytatywne poprzez swój fundusz Volant, jest także założycielką organizacji Lumos zajmującej się opieką nad dziećmi niepełnosprawnymi.

Mogą Cię również zainteresować