To już niebawem. Czasu niewiele więc zaznaczcie sobie ten termin w Waszych biznesowych kalendarzach tłustym, czerwonym drukiem. 7 października 2013 roku o godz. 20:00 za pośrednictwem naszego projektu NETWORK TV na portalu społecznościowym Networkio.eu w webinarze zatytułowanym „Kluczowe Zasady Profesjonalnego BIZNESU MLM” będzie nas – tylko i wyłącznie dla „Network Magazynu” – na żywo i za darmo edukował sam Paweł Borecki. Bezwzględny mistrz marketingu sieciowego. Niezrównany mówca i nauczyciel.

ReklamaReklama

Jak nas wczoraj poinformował sam prelegent, z webinaru dowiemy się przede wszystkim następujących, nader ważnych odpowiedzi na nurtujące wielu z nas zagadnienia:

  • Dlaczego pomimo ogromnego potencjału nie osiągam sukcesu, o jakim marzę?
  • Dlaczego mój wysiłek i moje działania nie są skuteczne i nie przynoszą mi pożądanych rezultatów?
  • Czy istnieją, a jeśli tak, to jakie są prawidła prawdziwego sukcesu w MLM?

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA! Transmisja wykładu będzie dostępna dla wszystkich osób ZAREJESTROWANYCH na portalu Networkio.eu bez konieczności dodatkowego zapisywania się na ten webinar. To całkowicie uprości cały proces i uczyni go łatwo dostępnym oraz przyjemnym. Aby wziąć udział w tym szkoleniu trzeba być tylko zarejestrowanym użytkownikiem Networkio.eu. Zarejestruj się więc już teraz, a 7 października 2013 roku tuż przed godziną 20:00 na stronie głównej Networkio.eu pojawi się wielki baner, za którego pomocą po zalogowaniu się na portalu przejdziesz do wykładu Pawła Boreckiego. Ku chwale branży!

Paweł Borecki jest autorem wielu artykułów z dziedziny budowania zespołów sprzedażowych i skutecznych strategii marketingowych. Uznany trener i wykładowca. Na swoim koncie ma wiele nagrań szkoleniowych w tematyce skutecznej sprzedaży i rozwoju osobistego. Twórca systemowych rozwiązań sprzedażowych. Niezrównany mówca motywacyjny. Od ponad piętnastu lat skutecznie kieruje zespołami sprzedażowymi. Laureat prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards „Profesjonalny Sprzedawca Roku” w kategorii „Menedżer branży MLM”. Członek elitarnego Klubu TOP Liderów MLM. Auror książki „Pułapki nie tylko w biznesie” (www.pulapkiwbiznesie.pl).