Industrial Design Resume Sample Building Material Business Plan Free Download Proposal For Conference Presentation Essay Contests 2012 Movie Quebec Sovereignty Essay Administration Cover Letter Templates

Paul Zane Pilzer na konwencji MonaVie

przez Katarzyna Wagner

10 czerwca br. w Salt Lake City (Utah, USA) miał miejsce Międzynarodowy Kongres „Imagine” koncernu MonaVie. Jednym z mówców podczas tego przedsięwzięcia był światowej klasy ekonomista Paul Zane Pilzer.

Paul Zane Pilzer
Paul Zane Pilzer

„Żyjemy w czasach, w których praktycznie każdy może zostać milionerem. To era domowego biznesu. Wartość sektora wellness w Stanach Zjednoczonych wynosi 700 miliardów dolarów, a dzięki dystrybutorom MonaVie wzrośnie do poziomu co najmniej biliona dolarów” – mówił podczas konwencji Paul Zane Pilzer, ekspert w dziedzinie ekonomii. Opisując zjawisko, które nazwał „demokratyzacją bogactwa” Pilzer wyjaśnił, że w 1991 roku w Stanach Zjednoczonych było 3,6 miliona rodzin milionerów. Liczba ta podwoiła się, a nawet potroiła i wynosi obecnie 10 milionów rodzin.

„Milionerzy są najszybciej rozwijającą się mniejszością. Najbardziej fascynuje mnie w milionerach to, iż na jakimś etapie swojego życia podjęli oni decyzję, że zostaną milionerami. W dzisiejszych czasach niezależny przedsiębiorca ma większe szanse na sukces niż w jakimkolwiek innym okresie w przeszłości. Jednym z powodów jest technologia. W czasach, w których najlepsze narzędzia i technologie są wciąż opracowywane, ulepszane, tworzone na nowo i dalej doskonalone, właściciele domowych biznesów mają dostęp do najlepszych istniejących technologii” – wyjaśniał Pilzer.

Randy Schroeder
Randy Schroeder

Podczas Międzynarodowego Kongresu MonaVie „Imagine” ogłoszono, że Randy Schroeder zgodził się na objęcie stanowiska prezesa firmy MonaVie na Europę i Bliski Wschód. Biorąc pod uwagę zaangażowanie i wyjątkowy talent Randy’ego, w przyszłości wszystko będzie możliwe. Oto co Randy miał do powiedzenia na temat swojego nowego stanowiska:

„Od wielu lat bardzo lubię branżę sprzedaży bezpośredniej. W sektorze tym można znaleźć wiele dobrych firm, ale tylko garstkę firm bardzo dobrych. Firma MonaVie sprawdziła się i pobiła wiele istniejących od dawna rekordów. Firma MonaVie naprawdę wyróżnia się w branży sprzedaży bezpośredniej. Mam wielkie plany, jeśli chodzi o firmę MonaVie w Europie i na Bliskim Wschodzie. Z pomocą znakomitych menedżerów firmy z różnych krajów oraz innych zasobów organizacyjnych, zamierzamy pokazać firmę MonaVie w Europie jako najlepszy przykład tego, co reprezentuje sobą marka MonaVie.”

Podczas tejże konwencji firma MonaVie zebrała wśród jej uczestników łącznie 1,5 mln dolarów, które jak zwykle przeznaczy na wsparcie swoich akcji charytatywnych organizowanych na terenie Brazylii.

Paul Zane Pilzer – były doradca rządu i prezydentów amerykańskich, światowej sławy ekonomista, software’owy milioner, przedsiębiorca i wykładowca uniwersytecki. Autor wielu bestsellerów, m.in. „The Wellness Revolutions”. Szkołę średnią ukończył w zaledwie 3 lata, dyplom MBA z Wharton otrzymał w ciągu 15 miesięcy. Gdy miał 22 lata został najmłodszym pracownikiem wysokiego szczebla w Citybanku, a w wieku lat 25 – jego najmłodszym prezesem. Staż profesorski rozpoczął w Nowym Jorku w wieku 24 lat. Swój pierwszy milion dolarów zarobił przed 26 rokiem życia, a pierwsze 10 milionów dolarów, zanim ukończył trzydziestkę.

Mogą Cię również zainteresować