Premiera perfum odbyła się 21 marca br. we wrocławskim showroomie Prouvé wśród pięknej, kwiatowej scenerii. Nieprzypadkowo na datę zaprezentowania tych nowości wybrano pierwszy dzień wiosny. W końcu ta pora roku dodaje nam energii, budzi do życia i motywuje do zmian. Takie są też nowe zapachy tego działającego w systemie MLM projektu biznesowego – pomagają poczuć się pewniej, poprawiają nastrój i pozwalają w pełni wyrazić to co czujemy i kim jesteśmy. Kompozycje ze starannie dobranych składników mają sprawić, że stosowanie perfum będzie przyjemnością samą w sobie. Odnajdziemy w nich soczyste owoce, urzekające świeże kwiaty, aromatyczne przyprawy i rozgrzewające nuty drzewne.

Blossom Symphony i Spicy Wild to wyjątkowe zapachy, skomponowane przez najlepszych francuskich perfumiarzy z Grasse, doskonale oddające francuski styl i elegancję na co dzień. Te ekskluzywne perfumy zostały stworzone z myślą o miłośnikach wyrafinowanych, elitarnych zapachów. Są uwodzicielskie i intensywne, doskonale zbalansowane i ponadczasowe. Co się w nich kryje?

Blossom Symphony – zmysłowy zapach dla niej… To połączenie soczystej gruszki i czarnej porzeczki, wzbogacone o klasyczny aromat dojrzałych róż i odrobinę pikantnego, różowego pieprzu. W nucie głębi znalazła się wanilia i cedr, które ocieplają całą kompozycję i dodają jej tajemniczości. To kwiatowo-owocowe perfumy o lekko korzennym, słodkim odbiorze i umiarkowanej projekcji. Przenoszą w sam środek słonecznego lata.

Spicy Wild – tajemniczy zapach dla niego… W tych perfumach odnajdziemy idealnie wyważone połączenie pobudzającej szałwii z delikatnie słodką wanilią i intensywnymi pieprznymi nutami. Drzewo gwajakowe w nucie głębi podbija zapach a subtelny liść fiołka dodaje mu nieposkromionej świeżości. To zdecydowana, ciepła, korzenna kompozycja o mocnej projekcji, która jest jak unikalna wizytówka – daje możliwość wyrażania siebie, bez kompromisów.