O co chodzi?

Jakiś czas temu na jednym z portali społecznościowych poszła fama, że znany bloger, organizator Klubu TOP Smakoszy MLM – Piotr Wajszczak, nie ma już nic wspólnego z marketingiem sieciowym. Jak to? Dlaczego? Po co? A gdzie jest teraz? – pytali zaciekawieni internauci. Dzisiaj skontaktowaliśmy się z Piotrem i próbowaliśmy wydusić z niego jakiekolwiek konkretne rzeczy. Niestety. Twardziel jest nieugięty…

Piotr Wajszczak podczas jego I Pikniku TOP Smakoszy MLM Piotr Wajszczak podczas jego I Pikniku TOP Smakoszy MLM

Co wiemy?

Po pierwsze, na pewno każdy zauważył, że od kilku miesięcy Wajszczak nie skupia się na promowaniu jednego biznesu, lecz ogólnie promuje całą branżę i system MLM. Po drugie, jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć od anonimowego informatora, Piotr oficjalnie poprosił swoją firmę Akuna o zrobienie cesji i przeniesienie jego struktury do innego lidera. Co ważne, a potwierdziliśmy to w firmie, zgodę na taką operację od Akuny otrzymał i został skreślony z bazy danych. Więc nie jest już oficjalnie współpracownikiem Akuny. No to co robi teraz Wajszczak? Powrócił do handlu militariami? Wylatuje do Anglii malować i tapetować? Czyżby znalazł jakiś nowy, atrakcyjniejszy MLM?

Tego nie wiemy

Piotr obiecał, że wszystko oficjalnie wyjaśni na swoim blogu z samego rana w najbliższy poniedziałek. Postanowiliśmy więc zorganizować ten plebiscyt. Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie, niech napisze w komentarzu, czym według niego teraz zajmuje się Piotr Wajszczak. Pierwszy prawidłowy wpis, który Piotr potwierdzi swoim oficjalnym, poniedziałkowym oświadczeniem wygra:

1. Karton super oleju od firmy Golden Drop (6 x 0,75l) o wartości 6 x 59,99 zł.

2. Książkę Rogera Dawsona – „Sekrety negocjacji dla biznesmenów”.

3. Roczną prenumeratę „Network Magazynu”.

4. Jeśli nikt nie trafi, specjalnie powołana komisja redakcyjna przekaże nagrody osobie za najciekawszy komentarz.

Do dzieła!!!