Need Cv Format Introduccion Cover Letter The Diary Of A Crush Summary Theory Of Knowledge Ib Essays Essay Write Help College Essay Prompt For University Of Illinois

Nie łykaj jak Pelikan. Bezpłatne doradztwo dla przedsiębiorców

przez Celina Skrobisz

Aż pół roku bezpłatnego doradztwa mają szansę uzyskać przedsiębiorcy w ramach akcji społecznej „Nie łykaj jak Pelikan”. Organizatorzy akcji – Hossa Finance oraz 4×4 Biznes będą bezpłatnie doradzać tym przedsiębiorcom, którzy wezmą udział w bezpłatnym szkoleniu z bezpiecznych finansów w firmie.

Przedsiębiorcy mogą uzyskać sprawdzenie oferty kredytowej, sprawdzenie możliwości dofinansowania z UE czy też informacje o najlepszych ofertach inwestycyjnych na rynku. Szkolenia dla przedsiębiorców  w ramach akcji „Nie Łykaj jak Pelikan” są skierowane do firm z sektora MŚP. Podczas szkoleń przedsiębiorcy dowiedzą się o możliwościach dokapitalizowania działalności gospodarczej, dostępnych narzędziach i mechanizmach rynkowych,  jak również o szansach i zagrożeniach z tym związanych.

Dwudniowe szkolenia dla przedsiębiorców będą odbywać się przez cały rok w okresie kwiecień 2012/kwiecień 2013 roku, w ośrodku SPA Bagiński & Chabinka w Międzyzdrojach. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Zapisy na szkolenia odbywają się  pod numerem tel.: 91 425 28 50 oraz na stronie www.4x4biznes.pl.

Akcja edukacyjna „Nie Łykaj jak Pelikan” rozpoczęła się w 2011 roku i początkowo skierowana była do konsumentów. Jej celem jest uświadamianie przedsiębiorców  na temat zaciągania zobowiązań finansowych – tak, aby „nie łykali pierwszych lepszych pożyczek, kredytów i nie byli Pelikanem”.  W ramach akcji opracowany został Raport Pelikana, który pokazuje, że aż 2/3 przedsiębiorców nie czyta w całości podpisywanych umów, ponad 50% nie wie, iż przysługuje im prawo do negocjowania warunków umowy. Więcej o raporcie na www.nielykajjakpelikan.pl.

Mogą Cię również zainteresować