Cv Example Europass Format 19 Wife Summary Best Resume Writing Services Military Maps Essays Discursive Social Stream Marketing On Facebook A Case Study

Marihuana i „POLACY DLA POLAKÓW”. Nowy projekt Polskiej Akademii Zdrowia

przez Piotr Hoffmann

Jednym z podstawowych celów i zadań Polskiej Akademii Zdrowia jest pomaganie ludziom i dzielenie się wiedzą o tym, jak żyć zdrowo. To dlatego akademia, jej założyciele i członkowie są miłośnikami szeroko rozumianego stylu wellness a przede wszystkim propagowania ideologii zagadnień związanych z produkcją i konsumpcją zdrowej żywności oraz medycyną niekonwencjonalną. Jednym z przejawów implikowania tych założeń bezpośrednio w życie bez wątpienia jest zainicjowanie przez PAZ nowego projektu o nazwie „Polacy dla Polaków”.

Jerzy Zięba, Polska Akademia ZdrowiaJerzy Zięba, Polska Akademia Zdrowia

Marihuanę można kupić na receptę w Czechach, Austrii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Finlandii, Niemczech, Holandii, USA. W Polsce jest uznana za całkowicie nieprzydatną w medycynie a przede wszystkim nielegalna. A przecież leków przygotowanych na bazie marihuany używa się w leczeniu AIDS, stwardnienia rozsianego, przy chronicznych bólach nerwowych, zaniku mięśni, anoreksji i u chorych z zaawansowanym nowotworem. Ciekawy program na ten temat był emitowany w TVP2:

W stołecznym Centrum Zdrowia Dziecka w ostatnich miesiącach już dziewięcioro dzieci zaczęło przyjmować medyczną marihuanę w terapii padaczki opornej na leki. Jak informują lekarze, pierwsze wyniki są obiecujące – liczba napadów spadła nawet o 90%. Istotnym problemem na drodze bardziej powszechnego stosowania medycznej marihuany w leczeniu osób, którym może ona pomóc, jest jednak polskie prawo. Jednym z dzieci poddanych tej unikalnej terapii jest Max – syn Doroty Gudaniec, dystrybutorki network marketingowej firmy Herbalife. Niedawno zrobiła na ten temat ciekawy materiał telewizja TVN:

Ciekawe stanowisko na ten temat ma Jerzy Zięba – szef katedry ds. edukacji społecznej na rzecz zdrowia w Polskiej Akademii Zdrowia:

Kilka dni temu otrzymaliśmy z Polskiej Akademii Zdrowia informację, że pod czujnym okiem Jerzego Zięby został zainicjowany projekt „Polacy dla Polaków”, którego zadaniem będzie praca nad propagowaniem leczniczego działania marihuany:

Jerzy Zięba od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym, nowotworom. Jego książka „Ukryte Terapie” powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji, które nawet w środowisku medycznym są zupełnie nieznane. Autor publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA. Jest też tłumaczem książki „Cholesterol – naukowe kłamstwo”, której autorem jest dr Uffe Ravnskov.

Mogą Cię również zainteresować