Error Cv_load_image_color Is Not A Member Of Cv Carte Blanche Dance Review Essay Literature And Critical Thinking Book Hypophora In Letter From Birmingham Jail Essay Best Persuasive Essay Proofreading Services For College

Marcowa Konferencja Colway International

przez Piotr Hoffmann

„Lubię zajrzeć czasami, jak sobie radzi już całkowicie beze mnie projekt, który współtworzyłem, wyprawiałem z portu i któremu oddałem w swoim czasie wiele czasu i energii” – napisał Jarosław Zych na Facebooku po marcowej konferencji Colway International.

A jak sobie radzi ten dzieciak w polskiej, network marketingowej rodzinie? „Network Magazyn” był oczywiście przy narodzinach tego biznesu MLM w kwietniu 2015 roku i sam start zapowiadał się nader interesująco, o czym pisaliśmy w tym miejscu. Po dwóch latach ukazał się reportaż wideo z Konferencji Colway International, która odbyła się w Gdyni 18 marca br. Sami możecie niżej zobaczyć efekty pracy tej ekipy. Jeden z uczestników spotkania skomentował wszystko następującymi słowami: 

„Czy ten film wymaga słownego podsumowania? Możecie zobaczyć na nim każdą emocję, którą widzieliśmy 18 marca na scenie i wśród widowni – rosnącą dumę pań i podziw panów podczas części otwierającej event, prowadzonej przez prezesa. Podniosłą atmosferę i motywację do działania tak gęstą, że można ją ciąć na kawałki i rozdawać dalej, w dół struktur. Wyrazy zachwytu podczas prezentacji nowych, nietuzinkowych produktów. Skupienie i koncentrację na celu, gdy zapowiadaliśmy miesiąc wzrostu. No i ten błysk w oku… w momencie, kiedy uczestnicy spotkania spostrzegli, że Colway International wejdzie w 3 rok działalności z prawdopodobnie najlepszym planem finansowym na rynku, zawierającym między innymi premie za awans w kwocie nawet 100 tysięcy złotych!

Uważność, kiedy ze sceny padały mocne (i wzruszające!) słowa liderów. Energię, gdy Kaczorex wykonywał swój taniec, empatię, kiedy założycielka fundacji Centrum Praw Kobiet opowiadała o swojej codziennej pracy. Śmiech uznania i rozbawienia oraz gromkie brawa, kiedy Dorota Wellman opowiadała o tym, jak niemożliwe staje się możliwym!

Co usłyszeliśmy w kuluarach? Mówiono nam, że Maurycy Turek wygłosił swoje najlepsze przemówienie. Usłyszeliśmy, że podobno rozpoczęliście już intensywne przygotowania do miesiąca wzrostu, który startuje oficjalnie od 4 kwietnia. Że nie możecie się doczekać oficjalnej premiery nowych produktów i że uwielbiacie prawdziwe historie opowiadane przez zwykłych ludzi. Zanim echo po Marcowej Konferencji Colway International w Gdyni ucichnie, zobaczcie film. Niech naładuje Wasze baterie do pełna!”

Mogą Cię również zainteresować