Rte Guide Creative Writing Competition Hitachi Vantara Case Study Why Is Community Service Important In Todays World Essay Competitions Top Article Review Editing Service Us

Katarzyna Trawińska nagrodzona za działalność społeczną

przez Halina Janicka

Katarzyna Trawińska, wrocławska bizneswoman oraz twórczyni i właścicielka network marketingowej marki Prouvé, od lat angażuje się w kampanie społeczne, skupiające się na zdrowiu i przedsiębiorczości kobiet. Po raz kolejny została nagrodzona za swoją działalność.

Książka 50 wpływowych kobiet sukcesuKsiążka 50 wpływowych kobiet sukcesu

Podczas uroczystego finału X edycji ogólnopolskiej kampanii „Piękna, bo zdrowa” organizowanej przez Stowarzyszenie Kwiat Kobiecości, Katarzyna Trawińska odebrała specjalną statuetkę za zaangażowanie w działania propagujące profilaktykę i zwiększające świadomość kobiet na temat raka szyjki macicy. W akcję co roku angażują się osoby i instytucje, którym nie jest obojętne zdrowie Polek.

– Musimy być zdrowe i silne, by spełniać się w życiu prywatnym i zawodowym, realizować swoje pasje i marzenia. Pamiętajmy, że dbanie o siebie to także regularne badanie się i troska o zdrowie intymne. Niestety często, w natłoku różnych spraw, zapominamy o profilaktyce. A ja namawiam kobiety, by badały się regularnie i nie odkładały tego na później. Pamiętajmy o tym same i przypominajmy o profilaktycznych badaniach swoim mamom, córkom, siostrom i przyjaciółkom – mówiła Katarzyna Trawińska odbierając statuetkę „Kwiat Kobiecości”.

Katarzyna Trawińska jest także Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet. Pełniąc tę rolę, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi kobietami, motywuje je do działania i brania życia we własne ręce. Dzięki swojemu zaangażowaniu oraz sukcesom jakie odnosi jako businesswoman, znalazła się wśród znamienitego grona kobiet – bohaterek książki „50 wpływowych kobiet sukcesu”, wydanej przez magazyn Businesswoman & life.

Całkowity dochód ze sprzedaży tej publikacji wesprze Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, które pomaga opuszczonym i osieroconym dzieciom. Książka ma inspirować kobiety do działania i pomagania innym. To zbiór wywiadów z właścicielkami firm, prezeskami oraz znanymi osobami, w których opowiadają o swoich ścieżkach kariery, zaangażowaniu zawodowym i zainteresowaniach. Jej bohaterkami są m.in. dr Irena Eris, Teresa Rosati, Ewa Minge, Katarzyna Sokołowska, Mariola Bojarska-Ferenc czy Katarzyna Grochola. Katarzyna Trawińska opowiada w niej o tym, co jest potrzebne by odnieść sukces w biznesie, jak powstają produkty marki Prouvé, udziela też cennych wskazówek jak zbudować własną firmę.  

Mogą Cię również zainteresować