Kreacja zapachowa – kwiatowa, zielona i elegancka – składa się z połączenia jaśminu i tuberozy, z ciepłym akordem wanilii oraz odrobiną miodu. Zapach łączy blask i splendor międzynarodowych pokazów mody, będąc jednocześnie ukłonem w stronę ojczyzny czeskiej modelki. Od stycznia 2013 roku dostępna jest wyjątkowa seria z wodą perfumowaną, perfumami w kulce, połyskującym mleczkiem do ciała, sprayem do ciała oraz kremowym żelem pod prysznic.

– Kreowanie najwyższej jakości zapachu dla kobiet, idealnie dopasowanego do mojej osobowości, wraz z pełnym pasji i zaangażowania zespołem od LR było dla mnie niezwykle inspirujące. Wiążę ogromne ambicje z tym projektem, w który mocno się zaangażowałam. W LR jestem w dobrych rękach. Cieszę się na profesjonalną współpracę teraz i w przyszłości – powiedziała nam Karolina Kurkova nie kryjąc entuzjazmu.

Rodowita Czeszka należy do międzynarodowych top modelek oraz absolutnej elity światowych wybiegów mody. Magazyn „People” umieścił ją na liście 50 najpiękniejszych ludzi na świecie. Była najmłodszą modelką, której przyznano tytuł modelki roku podczas VH1/Vogue Fashion Awards i już w wieku 16 lat znalazła się na okładce amerykańskiego czasopisma „Vogue”. Anna Wintour, redaktor naczelna amerykańskiego wydania „Vogue”, nazwała ją „ostatnią wielką Supermodelką”. Według magazynu „Forbes” należy do najlepiej zarabiających top modelek na świecie. Jej nazwisko uwieczniono na hollywoodzkiej Alei Gwiazd. Jest laureatką nagród „Style Icon” oraz „Beauty Award”.