Kapitalna końcówka roku 2008 w wykonaniu polskiej firmy Perfect Harmony

przez Maciej Maciejewski
813 odsłony

Kapitalna końcówka roku 2008w wykonaniu polskiej firmy Perfect Harmony Maciej Maciejewski Już po dwóch latach działalności, polska firma sprzedaży bezpośredniej Perfect Harmony, została doceniona i zbiera laury.

Dwa lata na rynku, a takie sukcesy! Jak to osiągnąć? Otóż Perfect Hormony nie skupia się wyłącznie na sprzedaży produktów i zaspokajaniu potrzeb swoich klientów – to robią wszyscy sprzedawcy. Ta firma, jako nieliczna, wśród przedsięwzięć sprzedaży bezpośredniej, zdaje sobie sprawę, że dobry marketing i public relation, jest świetnym sprzymierzeńcem także w tej branży.

Nagrody

Firma aktywnie uczestniczy w przedsięwzięciach związanych ze zdrowiem. Dlatego też Perfect Harmony była czynnym uczestnikiem na II Śląskich Targach Medycznych „Expomed 2008”, które odbyły się w dniach 6-7 listopada br. w Katowicach. Zaprezentowała się tam obok wystawców sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Produkty Perfect Hormony – zarówno materac magnetyczny „Energy For Life” jak i „MagneTouch” – wzbudziły zainteresowanie nie tylko gości targowych, ale jury konkursowego, które czuwało nad wyborem laureata konkursu organizowanego przez Międzynarodowe Centrum Targowe „expoKatowice”. Drugiego dnia targów okazało się, iż pierwsze miejsce – Złoty Medal Śląskich Targów Medycznych „Expomed” zdobyła właśnie firma Perfect Harmony za materac magnetyczny Energy For Life.
Zaraz po tym, 17 grudnia br., w poznańskim Pałacu Działyńskich, odbyła się uroczysta gala, podczas której Perfect Harmony otrzymała od Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością prestiżowe wyróżnienie – Certyfikat „Najwyższa Jakość w Medycynie”. Takie osiągnięcie było możliwe dzięki unikalnym w świecie produktom leczniczym wynalezionym przez prof. Jerzego Janickiego. W imprezie zorganizowanej w Pałacu Działyńskich uczestniczyły najlepsze firmy z całej Polski, a konkursowi przewodniczyła kapituła stowarzyszenia, na czele z prof. dr hab. Wiktorem Gabrusewiczem.
Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością wspiera rozwój najlepszych przedsiębiorstw, wyszukuje i kreuje liderów jakości, wskazuje na produkty i usługi, które potwierdzają wysoką jakość, a także promuje solidną przedsiębiorczość. Stowarzyszenie jest organizatorem programu „Najwyższa Jakość” pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, w którym zostają nagradzane firmy z całej Polski, gdzie zarządzanie przez jakość – TQM (Total Quality Management) stało się wyznacznikiem renomy produktów i usług. Perfect Harmony otrzymała Certyfikat „Najwyższa Jakość w Medycynie” za opracowanie, wdrożenie oraz skuteczną realizację założonej wizji i strategii rozwoju i najwyższy, gwarantowany standard świadczonych usług, w zakresie organizacji dystrybucji specjalistycznych produktów medycznych firmy PIW PRIMAX MEDIC, charakteryzujących się nowoczesnością zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do standardów europejskich i światowych, innowacyjnością i funkcjonalnością w użytkowaniu, a zwłaszcza optymalnym oddziaływaniem na organizm ludzki, przywracającym jego prawidłowe funkcjonowanie. Nagradzane produkty, dzięki swym magnetycznym właściwościom, w sposób optymalny działają na każdą pojedynczą komórkę organizmu, przywracając jej możliwość prawidłowego funkcjonowania.

Polski wynalazek

Firma zbiera laury przede wszystkim dzięki wynalazkowi prof. Jerzego Janickiego. Jerzy S. Janicki jest doktorem nauk fizycznych z zakresu spektroskopii jądrowej i ciała stałego, profesorem Instytutu Badań Fizykomedycznych w Poznaniu, dyrektorem Międzynarodowego Centrum Magnetoterapii, wynalazcą urządzenia do diagnostyki pracy serca „SATRO” i leczniczego materaca „Energy For Life”. Autor kilkudziesięciu publikacji i doniesień naukowych z zakresu fizyki jądrowej, spektroskopii oraz magnetycznych własności ciał stałych. Wyniki swoich badań prezentował na wielu konferencjach naukowych w kraju i za granicą. W 2004 roku otrzymał tytuł doktora honoris causa – uznany przez Urząd Koncesjonujący w Stanach Zjednoczonych – na Wydziale Nauk Medycznych Międzynarodowego Uniwersytetu w Colombo, realizującego cele Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Ten tekst jest jedynie fragmentem całego artykułu, który znajdziesz w
wydaniu drukowanym Network Magazyn nr 18/2008

 

Mogą Cię również zainteresować