Precis Writing Rules For Essays Assignment On Bacterial Growth Ejemplos De Curriculum Vitae Simple 2017 Experience Leadership Essay Conclusion Thesis Statement Cat Rain Ernest Hemingway Persuasive Essay About Jealousy

Jesienna konferencja LavyLites w Katowicach

przez Maciej Maciejewski

Złota polska jesień przyniosła nam tego roku tak piękną pogodę, że najstarsi górale nie potrafią sobie przypomnieć podobnej sytuacji. Równie wysoką temperaturę i energię udało nam się uchwycić naszym reporterskim zoomem podczas konferencji network marketingowej firmy LavyLites…

ee

O fenomenie i niespotykanej dynamice rozwoju tego biznesu pisaliśmy na naszych łamach w listopadzie 2015 roku oraz w czerwcu 2016 roku. I wszelkie znaki na niebie, a przede wszystkim firmowe statystyki wskazują na fakt, że to fenomenalne przedsięwzięcie w ogóle nie zamierza zwolnić.

LavyLites wprowadza na rynek nowe produkty, innowacyjne rozwiązania technologiczne, a z ilości nagradzanych i nominowanych na wyższe rangi w planie marketingowym dystrybutorów jasno wynika, że to biznes MLM o napędzie odrzutowym, któremu wystarczy tylko od czasu do czasu dostarczyć w silniki odpowiednie paliwo. A takim w każdym przedsięwzięciu biznesowym przede wszystkim jest porządna edukacja i motywacja…

24 września 2016 roku byliśmy z naszym reporterskim zoomem w Katowickim Centrum Kongresowym, gdzie odbyło się kolejne szkolenie ekipy z LavyLites. Pierwszy wykład na temat fizyki kwantowej i jej wpływu na człowieka oraz otaczające nas środowisko był bardzo ciekawy. To była prawie trzygodzinna prelekcja naukowa, którą wygłosił dr medycyny zintegrowanej Ludwig Reiser, członek Niemieckiego Towarzystwa Medycyny Zawodowej i Środowiskowej oraz Stowarzyszenia Niezależnych Naturopatów.

W swojej pracy naukowej i wykładowczej dr Ludwig Reiser stara się obalić – fałszywe jego zdaniem – założenia, że medycyna duchowa i energetyczna nie są namacalne i nie da się ich zmierzyć czy zdefiniować. Według niego nowoczesny sposób myślenia dotyczący fizyki pozwala na wyjaśnienie wielu kwestii i zjawisk związanych z chorobami i medycyną. – Do tej pory człowiek był w nauce przedstawiany jako maszyna, za pomocą fizyki i chemii. Ale to nie jest tak. Nikt z nas nie ma karty gwarancyjnej. Fenomen energetyczny, a szczególnie nowoczesne środki stosowane w medycynie energetycznej nie są jakimś zjawiskiem wyłącznie duchowym, czymś niezrozumiałym, ale da się ich działanie naukowo udowodnić – mówił dr Ludwig Reiser.

Na temat technologii przyszłości był również drugi wykład, który przedstawił miłośnik medycyny naturalnej, znawca suplementów diety, dyplomowany radiesteta, bioenergoterapeuta, masażysta i ekonomista – Damian Janasz. Ten mówca wytłumaczył na czym polega fenomen produktów znajdujących się w ofercie LavyLites. W ten sposób dowiedzieliśmy się dlaczego zastosowano w nich nanotechnologię i co to jest technologia fali elektromagnetycznej.

Marketing sieciowy jest obecnie jednym z najlepszych sposobów na zarabianie pieniędzy. Nieporównywalnie wygodniejszy i efektywniejszy od pracy na etacie, od biznesu tradycyjnego, ma więcej atutów niż franchising. O tych kwestiach w panelu ogólnie zatytułowanym „Porównanie biznesów klasycznych do MLM” zajęli się Przemysław Weiss, Waldemar Lechowicz, Anna Bastek i Krzysztof Szatkowski.

Następnie przyszedł czas na wyróżnienie dystrybutorów, którzy w ostatnim czasie wykazali się ponadprzeciętnymi wynikami w kwestii budowania swojego prywatnego biznesu MLM. Wręczeniem licznych nominacji na pozycje team leader, manager, senior manager, titanium i rubium, zajął się człowiek, który wprowadził LavyLites do Polski – Zoltán Berta. Drugim panelem tematycznym były prelekcje pod wspólnym hasłem przewodnim – „Dlatego to robię?”, a wygłosili je menadżerowie nietuzinkowi – Danuta Hasiak, Tomasz Utko oraz Tomasz Klocek.

Mirosław Drzał. Uwielbiam wykłady tego faceta. Jest konkretny, prawdziwy, logiczny. Tym razem zajął się tematem „Siła sposobu myślenia”. – Życie to największy cud na tej planecie. Jeżeli jesteśmy ciałem, które możemy zobaczyć w lustrze to super. Dbajmy o nie. Ale człowiek funkcjonuje na siedmiu poziomach, z których przede wszystkim ważny jest umysł. Ten z kolei cały czas ocenia, opiniuje i porusza się w przeszłości albo w przyszłości, a przecież życie jest tu. Tu i teraz. Jeżeli więc sprowadzimy umysł do świadomie przeżywanej rzeczywistości to wszystko zacznie być bajką. Bo teraz jest prawda – stwierdził m.in. Mirosław Drzał.  

Na koniec usłyszeliśmy dwa świetne wykłady. Krótkie, ale z mocną puentą i wyrazistym przekazem. „Czy na pewno chcesz?” – to był temat prelekcji Zoltána Berty, a „Biznes Mądrze” – Zbigniewa Utko. Gdzie odbędzie się następne szkolenie LavyLites? Kto na nim wystąpi? Kto wskoczy na wyższy poziom? O tym przeczytacie już niebawem. Tylko w „Network Magazynie”. 

Mogą Cię również zainteresować