Kitab Manba Ushul Al Hikmah Homework What Is The Difference Between Management And Leadership Essay Winnipeg General Strike Essay Thesis Examples College Level Argumentative Essay Ideas Paragraphs And Essays 11th Edition Ebook

Guru rynku finansowego i mistrz tradingu zaprasza!

przez Aneta Zacharz

Ostatnia szansa aby zdobyć darmowe miejsce na warsztat Roberta Minera. Guru rynku finansowego i mistrz tradingu zaprasza! 20 czerwca 2012 roku odwiedzi nas mistrz inwestorów – Robert Miner, który poprowadzi pierwsze webinarium dla polskich inwestorów. To autor jednej z najlepiej sprzedających się książek „Strategie inwestycyjne o wysokim prawdopodobieństwie sukcesu”.

Robert Miner przedstawi na spotkaniu proste i praktyczne podejście do inwestowania. Opowie o strategiach handlowych, jak otwierać i zarządzać pozycjami. Wytłumaczy sens stosowania filtru w postaci podwójnej ramy czasowej, jak również czynnik czasu, który rzadko bywa analizowany. Zrozumienie przedstawionej przez Roberta Minera strategii handlowej od otwarcia pozycji do jej zamknięcia pozwoli zawierać transakcje z większą pewnością i wyższym prawdopodobieństwem sukcesu.

Spotkanie z Robertem Minerem to szansa i inspiracja do dalszego rozwoju zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów. Nie często zdarza się okazja do spotkania z mistrzem świata w tradingu, dlatego nie można przegapić tak praktycznego, darmowego szkolenia. Z powodu ograniczeń technicznych pozostały już ostatnie darmowe miejsca. Chętnych zapraszamy do zgłaszania udziału poprzez stronę: www.robertminer.pl/webinars.  

Mogą Cię również zainteresować