źródło: Facebookźródło: Facebook

W tym celu przedsięwzięcie FutureNet i jego współpracownicy wykorzystują teksty, banery reklamowe i filmy wideo, bezprawnie używając przy ich produkcji logo EFBA 2018.

Przedsięwzięcie FutureNet nie posiada również pozwolenia na korzystanie ze zdjęć prelegentów. W związku z powyższym radzimy współpracownikom FutureNet, aby mocno zastanowili się nad jakąkolwiek współpracą z funkcjonującym w ten sposób podmiotem, szczególną uwagę zwracając w tym względzie na powierzane reprezentującym go ludziom (stosującym tak kontrowersyjne metody budowania biznesu) własne środki finansowe, które bardzo często stanowią przecież ciężko uciułane oszczędności życia.

źródło: YouTubeźródło: YouTube

Przypominamy, iż przedsięwzięcie FutureNet NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z SYSTEMEM MLM! To obecnie jeden z najbardziej kontrowersyjnych na rynku podmiotów, które – zdaniem wielu specjalistów i urzędników – może być działającą niezgodnie z prawem piramidą finansową. W sprawie tego przedsięwzięcia toczą się obecnie postępowania m.in. w prokuraturze i Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów. A oto nasze niektóre archiwalne artykuły na temat FutureNet:

http://networkmagazyn.pl/niejasne-dzialania-futurenet

http://networkmagazyn.pl/prezes-futurenet-znow-wprowadzil-ludzi-w-blad

http://biznesfan.pl/1982/futurenet-futurocoin-or-futuremistake-futurejoke

http://networkmagazyn.pl/uokik-przyglada-sie-internetowym-naganiaczom-do-piramid

http://networkmagazyn.pl/maciejewski-wygral-sprawe-z-piotrem-t-poszlo-o-futurenet-futurocoin

http://networkmagazyn.pl/gielda-kryptowalut-bitbay-na-czarnej-liscie-knf-u

http://networkmagazyn.pl/rentgen-mlm-przeswietlamy-futurenet-lyoness

źródło: Facebookźródło: Facebook