Rex MaughanRex Maughan

Jego teksty nie są zwykłym przekazem jakiejś informacji. Zawsze mają w sobie ukryty mocno, głębszy sens. To MLM z bonusowym przekazem. Na pierwszy rzut oka to zwyczajny zlepek kilku słów skumulowanych w pewną myśl, ale kiedy nad każdym takim listem człowiek się odrobinę pochyli i zastanowi, odkryje znacznie szerszy obraz. Zobaczy człowieka. Całe jego wnętrze. Duszę. Jego słowa i pomysły odsłaniają cały jego charakter i postawę. Widać po nich jak na dłoni skąd wziął się ten sukces i dlaczego ich autora miliony ludzi darzy tak wielkim szacunkiem. Widać jego cały tok rozumowania, styl, podejście do swojego dzieła, dziecka czyli firmy i przede wszystkim do ludzi – tych malutkich mróweczek, dzięki którym każda firma MLM jest tym, czym jest.

Ostatnio publikowaliśmy list Rexa Maughana („Facet z klasą”), kiedy nazwał swoich współpracowników niezależnymi przedsiębiorcami („Forever Business Owners”). Teraz przeczytajcie co jeszcze wymyślił, aby każdy w jego firmie czuł się komfortowo…

„Amerykański biznesmen Harvey Firestone powiedział kiedyś – dopiero, gdy rozwijamy innych, odnosimy trwały sukces. Z dumą mogę powiedzieć, że jest to również jedna z podstawowych zasad, na których opiera się Forever. Od 40 lat wcielacie tę ideę w życie, pomagając ludziom na całym świecie w realizacji marzeń. Z tą samą myślą organizujemy nasze globalne eventy. Dlatego właśnie zwracamy się do naszych GLT i branżowych liderów, by prowadzili dla Was szkolenia i dzielili się swoją filozofią pracy. Zbieramy Was razem, by wspólnie świętować, uczyć się i przeżywać nowe przygody – w ten sposób pragniemy wyrazić nasze uznanie, nagrodzić Was za ciężką, całoroczną pracę i wspierać Wasze dalsze sukcesy. Chwile, gdy odbieraliście czeki Chairman’s Bonus, wzajemnie się dopingowaliście, z pasją mówiliście o budowaniu biznesu i wreszcie, wyśmienicie się razem bawiliście, należą do moich najmilszych wspomnień. Kiedy dowiedziałem się, że część z Was nie mogła uczestniczyć w niektórych naszych zjazdach z powodu ograniczeń wizowych, było mi szalenie przykro.

Poprosiłem zarząd Forever o znalezienie rozwiązania – nie ma mowy, by kogokolwiek z Was miało ominąć wydarzenie, na udział w którym tak ciężko pracował. Musieliśmy znaleźć sposób, by zaradzić tej sytuacji i w specjalny sposób nagrodzić wszystkich, którzy realizują te programy. Serce się kraje, gdy ktoś kwalifikuje się na pasjonujący wyjazd, a potem dowiaduje, że z powodów od niego niezależnych nie może wziąć w nim udziału.

Tak narodziła się idea zjazdu Pattaya Beach Retreat. Zaangażowani liderzy i zarząd Forever zdecydowali, że w tym roku do naszego kalendarza wydarzeń dodamy trzeci globalny event dla wszystkich laureatów Global Rally 2018 w Dallas i Eagle Managers Retreat 2018 w Phoenix, którzy mogą wziąć udziału w tych wydarzeniach z powodu ograniczeń wizowych. Jak łatwo sobie wyobrazić, już zaplanowanie i zorganizowanie dwóch globalnych eventów dla tysięcy FBO jest niezwykle ambitnym przedsięwzięciem. Jednak pomimo ogromu pracy, inwestycji i konieczności szybkiego planowania, bardzo nam zależy na tym, by zrobić wszystko, co w naszej mocy i zagwarantować Wam przeżycia, na jakie zasługujecie.

Dziękuję Wam za wszystko, co robicie i chcę, byście wiedzieli jak bardzo to doceniamy. Jestem przekonany, że umocni Was to jako FBO. Wiem, że Wasz biznes nadal będzie się rozwijał i będziecie pomagali kolejnym ludziom się rozwinąć. Nie ustawajcie w ciężkiej, codziennej pracy, a my nadal będziemy koncentrować się na tym, aby Wasze zaangażowanie było zawsze należycie nagradzane. Forever Yours, Rex Maughan.”

I co o tym myślicie? Czy jesteście w stanie policzyć, ile będzie go kosztowało zorganizowanie takiego dodatkowego eventu? Miliony dolarów. Ot tak. Pstryk. On wie, że w MLM ludzie są najważniejsi. Bez nich nie byłoby biznesu. I tego życzymy każdemu podmiotowi reprezentującemu tą branżę. Powodzenia.