Pluralize Thesis Customer Service Resume Nh Number Importance Of Data Backup Essaytyper Professional Content Ghostwriting Sites For Mba

Firma LR i Guido Kretschmer przedłużyli współpracę

przez Katarzyna Wagner

Światowej sławy projektant Guido Maria Kretschmer i działająca w systemie MLM firma LR Health & Beauty przedłużyli umowę o współpracy. Kretschmer w 2015 roku stworzył dla LR dwa niezmiernie popularne produkty, czym bezbłędnie udowodnił, iż ma bardzo dobry nos.

Guido Maria Kretschmer Guido Maria Kretschmer 

Bardzo dobry nos do zapachów i oczywiście do biznesu MLM bo przecież Guido Maria Kretschmer jest twórcą produktów, które okazały się bestsellerami zarówno dla partnerów jak i dla klientów firmy LR Health & Beauty. Eau de Parfum for Women stała się najbardziej popularnym zapachem LR w zeszłym roku. Obecnie projektant pracuje nad zaktualizowaniem wspólnej historii sukcesu i planuje międzynarodową premierę nowych kreacji.

– To przyjemność pracować z profesjonalnym partnerem takim jak firma LR, który rozumie moje myśli, moje wyobrażenia o zapachu i wspólnie realizuje wszystkie cele wytyczone do sukcesu. Jest to bardzo ważne dla mnie osobiście, gdyż dobra kooperacja jest gwarantem doskonałego wyniku – powiedział Kretschmer.

Z przedłużenia współpracy cieszy się Jessica Deventer, wiceprezes ds. marketingu i komunikacji w LR Health & Beauty i czeka na kontynuowanie współpracy z ekspertami tworzącymi ekipę projektanta: – To fascynujące towarzyszyć Guido Maria Kretschmerowi w jego procesie twórczym. Podobnie jak w branży modowej, ten niezwykły człowiek stawia ludzi w centrum swojej pracy tworząc produkty, które są im bliskie. Jego autentyczność i przyziemny styl inspirują zarówno naszych partnerów handlowych, jak i ich klientów – mówi Deventer.

Współpraca tego biznesu MLM ze znanymi na świecie gwiazdami filmu, muzyki i sportu od wielu lat odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju oferty produktowej LR. Oprócz ekskluzywnych kreacji Guido Maria Kretschmera, powodzeniem cieszą się również zapachy aktora Bruce’a Willisa i top modelki Karoliny Kurkovej.

Mogą Cię również zainteresować