Sylwia JacksonSylwia Jackson

ENVY to australijska firma zajmująca się sprzedażą biżuterii społecznej, która oferuje społeczeństwu kolekcję eleganckiej biżuterii w przystępnej cenie, dostępnej wyłącznie za pośrednictwem niezależnych konsultantów podczas prezentacji domowych lub za pośrednictwem internetu.

– Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z dołączenia do naszego zespołu ENVY Jewellery – powiedział CEO i założyciel firmy ARIIX dr Fred Cooper. – Nasz australijski rynek rozwija się świetnie, a wraz z przejęciem spółki takiej jak ENVY z pewnością będziemy się rozwijać w sposób, jakiego dotychczas na rynku nie notowaliśmy – dodał prezes ARIIX.

– Biznes Ariix rozwija się dynamicznie dzięki wielu niezależnym markom. Naszym hasłem przewodnim jest „Disruptive By Design”. Wyróżniamy się jakością, innowacyjnością, wysokim standardem etycznym i dywersyfikacją działalności. Zdecydowanie jesteśmy firmą wielkich możliwości i łamiemy wszelkie stereotypy związane z systemem network marketing – oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Cieszę się, że firma wprowadza nowe produkty. Trendy i potrzeby rynku szybko się zmieniają, dlatego też mamy chwilowo dziewięć indywidualnych marek, które spójnie się komplementują. Pozwala nam to na zachowanie silnej pozycji rynkowej, a naszym partnerom daje to możliwość oferowania wielu usług swoim klientom, począwszy od ARIIX TRAVEL, który jest programem lojalnościowym, wysokiej jakości suplementów, unikalnych kosmetyków, filtracji do powietrza, biżuterii i wielu innych. Firma rozwija się w zaskakującym tempie i zdecydowanie przygotowała wiele niespodzianek dla nas wszystkich na rok 2019. Nie ukrywam, że marzy mi się, aby pewnego dnia spółka ARIIX zaistniała oficjalnie na polskim rynku i została doceniona przez moich rodaków – powiedziała nam budująca swój biznes MLM w oparciu o współpracę z tą firmą Sylwia Jackson ze Śląska.