Resume Format For Writing Job Katherine Mccomas Cv You Can Be My Teacher I Do Homework Lyrics Feedback On Presentation Template Popular Resume Ghostwriters For Hire For Mba Director Of Technology Resume Objective Examples

Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

przez Piotr Bednarski

23 marca w godzinach od 9.00 do 15.00 odbędzie się Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Do udziału zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane pogłębianiem swojej wiedzy na studiach wyższych stacjonarnych lub niestacjonarnych, studiach magisterskich, licencjackich, inżynierskich oraz doktoranckich, podyplomowych a także prestiżowych studiach MBA.

Podczas Dnia Otwartego jego uczestnicy będą mogli dowiedzieć się podstawowych informacji na temat szczegółowej oferty edukacyjnej i rekrutacji. Tradycyjnie w ramach Dnia Otwartego uczelnia przygotowała także bogatą prezentację wyjazdów zagranicznych do ponad 200 uczelni na całym świecie. Swoje propozycje przedstawią nie tylko wszystkie uczelniane katedry ale także organizacje studenckie i koła naukowe. Podczas Dnia Otwartego nastąpi premiera 3 nowych filmów prezentujących uczelnię.

Dzień Otwarty to dla większości kandydatów pierwsza możliwość poznania uczelni od wewnątrz. Maturzyści będą mieli okazję uczestniczenia w przykładowych wykładach akademickich, wysłuchają prezentacji najciekawszych kierunków ale także zwiedzą uczelnię od wewnątrz. Oprócz tradycyjnych punktów programu przygotowano także prezentację oferowanych przez UEK egzaminów językowych LCCI oraz Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Odwiedzający uczelnię na pewno nie wyjdą z pustymi rękami. Oprócz materiałów informacyjnych zaplanowano wiele konkursów, w których nagrodami będą cenne uczelniane upominki. W latach ubiegłych inicjatywa ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Mogą Cię również zainteresować