How To Cite A Website In Apa Format Reference List Nursing Mentor Reflective Essay On Writing Cover Letter For Infection Control Job Ph D Thesis On Petroleum

Dwóch mówców o MLM. Wywiad z Andy Harringtonem

przez Katarzyna Wagner

Od pewnego czasu reklamujemy zbliżające się wielkimi krokami wystąpienie w Polsce Andy Harringtona, jednego z najlepszych mówców świata oraz twórcy wybitnej szkoły wystąpień publicznych i skutecznego przekazu. Robimy to, gdyż…

Jerzy Zientkowski i Andy HarringtonJerzy Zientkowski i Andy Harrington

Firma Colway, która nie tylko ściągnęła go na 26 kwietnia br. do Gdyni, lecz nakłoniła również do wsparcia swojego nowego, ambitnego projektu Colway_International – za tę reklamę nam zapłaciła. Robimy to jednak także dlatego, że mamy świadomość niezwykle rzadkiej okazji, jaka przytrafia się wszystkim marketingowcom sieciowym w naszym kraju. Długo bowiem nie będzie możliwości posłuchania podczas wykładu, ściśle dedykowanego osobom związanym z naszą branżą, takiego formatu prelegenta, za taką cenę!

Z przyjemnością więc udostępniamy Czytelnikom kod rabatowy: NetworkMagazyn którego wpisanie na stronie: www.startcolwayinternational.evenea.pl umożliwia spotkanie z Andy Harringtonem  już za kilka dni w Gdyni, w cenie 100 złotych.  Imprezę tę, która ma charakter otwarty dla wszystkich, uatrakcyjnią swoimi wystąpieniami m.in. znani Wam, choćby z dwóch edycji EFBA: Tomasz KammelJarosław Zych, a także Paweł Jan Mróz i Bernard Jastrzębski. 

Pisaliśmy o tym szerzej dwa tygodnie temu w tym miejscu ale dopiero teraz dostaliśmy ekskluzywny wywiad przeprowadzony z Andy Harringtonem przez Jerzego Zientkowskiego, wspomagającego również naszą branżę trenera, jednego z niewielu Polaków – finalistów światowych konkursów oratorskich. Jak o rekrutacji, trafianiu w potrzeby i zamienianiu pasji klientów w nasze dochody rozmawia dwóch zawodowych mówców? Zobaczcie sami: 

Mogą Cię również zainteresować