Conceptual Framework In Research Project Thesis Statement For King Lear Do My Top Definition Essay On Usa Legalizing Cannabis Argumentative Essay Industrial Design Resume Sample

Dress Code i elegancka korespondencja

przez Piotr Hoffman

Pokaż się ludziom z jak najlepszej strony. W każdym biznesie, a w MLM w szczególności to jak się prezentujesz, jak wyglądasz i jak Cię postrzegają inni ludzie, jest niezwykle istotne. Odpowiedni strój podkreśla Twój profesjonalizm oraz świadczy o szacunku wobec innych ludzi. To samo tyczy się korespondencji…

Leszek Leopold von Biberstein KazimierskiLeszek Leopold von Biberstein Kazimierski

Zwłaszcza elektronicznej, która niesłusznie bywa traktowana zbyt mało poważnie. A takie rzeczy pomagają przecież budować Twój wizerunek. Poznaj zasady obowiązujące w świecie biznesu, a dotyczące kwestii Dress Code (Kodeksu Ubioru) oraz profesjonalnej korespondencji biznesowej. Przyjdź na szkolenie, które poprowadzi Leszek Leopold von Biberstein Kazimierski z zakresu etykiety i savoir vivre poświęcone tym właśnie zagadnieniom.

Już 12 maja br. w Katowicach odbędzie się szkolenie Leszka Leopolda Kazimierskiego z cyklu „MLM XXI WIEKU” zatytułowane „Dress Code i elegancka korespondencja biznesowa”.

To szkolenie jest niezbędnym kompendium wiedzy profesjonalnego biznesmana działającego w branży DS/MLM dotyczącym tego, jak zgodnie ze światowymi standardami należy się ubierać i prezentować w pracy oraz jak należy powadzić fachową korespondencję oficjalną.

Jeśli chcesz wzbudzać większe zaufanie i kreować swój profesjonalny wizerunek… to nie możesz sobie pozwolić na to, aby nie było Cię na tym rewelacyjnym szkoleniu!

Szkolenie składa się z dwóch modułów:

DRESS CODE, etykieta i wizerunek menedżera MLM

3h (2 x 90 min) od 09:00 do 12:15 z przerwą 15 minut.

  • jak doskonale reprezentować siebie i swoją firmę,
  • zasady dotyczące ubioru kobiet i mężczyzn,
  • rodzaje ubiorów, dodatki,
  • najczęstsze uchybienia.

KORESPONDENCJA urzędowa i biznesowa zgodnie z obowiązującą etykietą

2h (2 x 60 min) od 12:45 do 15:00 z przerwą 10 minut.

  • podstawy protokołu – tytułowanie, tytuły urzędowe, dyplomatyczne, naukowe, kurtuazyjne, zastosowanie w mowie i piśmie, dopuszczalne i zakazane formy grzecznościowe,
  • nowoczesne środki komunikacji a korespondencja służbowa – rodzaje i sposoby sporządzania,
  • etykieta elektroniczna – dobre obyczaje, treści i stosowane formy.

Cena promocyjna – teraz tylko 160 zł netto!

Szczegółowy plan szkolenia, korzyści oraz możliwość zakupu biletów, znajdziesz w tym miejscu:

http://www.sis.edu.pl/aktualnosci/szkolenie-dress-code-i-elegancka-korespondencja/

lub tutaj:

http://www.leopold.linuxpl.info/sl/Dress-code

Leszek Leopold von Biberstein Kazimierski – praktyk biznesu. Uznany trener i wykładowca. Mówca motywacyjny. To znany specjalista od dobrych manier i ekspert ds. protokołu dyplomatycznego, od 19 lat prowadzący kursy, warsztaty oraz szkolenia w kraju i za granicą. Absolwent szkolenia konsularno-dyplomatycznego Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, częsty gość programów telewizyjnych (m.in. TVP2, TVN, TVN Style) i radiowych (Polskie Radio), gdzie doradza widzom i słuchaczom, jak z klasą przejść przez życie. Od 12 lat członek rady programowej „Network Magazynu”. Twórca i dyrektor Śląskiego Instytutu Szkoleń.

Mogą Cię również zainteresować