Autopsy Movie Summary Chm Lab Report Research Proposal Health Topics An Essay About The Effects Of Divorce On Children

Doceniaj codzienność z Prouvé Simply Pleasures!

przez Magdalena Sąde

Wrocławska marka perfumeryjna Prouvé kolejny raz zaskakuje, tym razem czerpiąc z filozofii odkrywania szczęścia w małych z pozoru prozaicznych czynnościach, wprowadzając do swojej oferty pachnące kosmetyki do pielęgnacji ciała. Idea kolekcji Prouvé Simply Pleasures to bycie tu i teraz, pielęgnowanie relacji, znalezienie czasu dla siebie i innych.

Niedawno we wrocławskim showroomie firmy Prouvé premierę miały pierwsze produkty z serii, bogate w składniki odżywcze o przyjemnej konsystencji, pięknie pachnące francuskimi olejkami: nawilżający żel do mycia ciała i nawilżający balsam do ciała. I jak zapowiada Katarzyna Trawińska – twórczyni i właścicielka marki, to dopiero początek pozytywnych niespodzianek, bo kolekcja będzie stopniowo rozszerzała się o nowe produkty.

Trend UNISEX

Projektując kolekcję Prouvé Simply Pleasures marka postawiła na trend kosmetyczny UNISEX, skupiający się na pięknie i pielęgnacji, a nie na płci. Jak się okazuje to rozwiązanie niesie ze sobą same korzyści: używając wspólnie tych samych kosmetyków oszczędzamy czas i pieniądze, miejsce w łazience, dbamy o środowisko. Trend ten został dodatkowo podkreślony minimalistycznym opakowaniem.

Najważniejsze nawilżanie

Odpowiednio nawilżona skóra to podstawa nowoczesnej pielęgnacji a sekret prawidłowego nawilżania tkwi w selektywnie dobranych składnikach, które pozwalają dbać o skórę na wielu poziomach. Jednym z nich jest wyjątkowy, roślinny Xeradin TM pozyskany z szałwii muszkatołowej – to naturalne źródło 24-godzinnego nawilżenia. Jest świetnie tolerowany przez skórę, zapewnia więc natychmiastowe działanie po zaledwie jednej aplikacji.

Kolejnym ważnym składnikiem jest botaniczny kompleks pięciu alg, które są bogate w mikroelementy. Nasza skóra błyskawicznie na nie reaguje, więc pomagają zachować właściwy poziom nawilżenia powierzchniowego skóry, dostarczają składniki potrzebne do przywrócenia równowagi wodnej i tworzą na powierzchni film, który równoważy transepidermalną utratę wody.

Obudź zmysły

Nawilżający żel do mycia ciała ma konsystencję płynnego miodu, subtelnie otula ciało tworząc delikatną pianę, która doskonale myje i pielęgnuje skórę. Lekki balsam do ciała, dzięki dobroczynnym składnikom nawilża i odżywia skórę, chroniąc ją przed przesuszeniem. Doskonale się wchłania, pozostawiając skórę sprężystą, niezwykle miękką i jedwabistą w dotyku.

Wyróżnia nas zapach

Prouvé to marka mówiąca zapachem, dlatego w kosmetykach do codziennej pielęgnacji ciała z kolekcji SIMPLY PLEASURES znalazły się oryginalne kompozycje zapachowe oparte o olejki z francuskiego Grasse, które mają nam towarzyszyć i umilać cały dzień. Zielone zapachy dedykowane nowym kosmetykom są nowoczesne, naturalne i uniwersalne.

Mogą Cię również zainteresować