Skype For Business Plan 1 And Plan 2 Resume Template For The College Student The Stone Testament Summary Essay On Food Habits Good And Bad Amsterdam Case Study

Czarne owce biznesu według KNF

przez Marek Wyrzychowski

Portal internetowy Interia.pl opublikował materiał zawierający czarną listę firm, na które powinniśmy uważać. „Większość z nich działa sprytnie. Wykorzystuje luki w prawie i nie musi przesadnie martwić się bankowym nadzorem” – informuje Komisja Nadzoru Finansowego.

żródło: www.flickr.com
żródło: www.flickr.com

Na czarnej liście Komisji Nadzoru Finansowego znajduje się kilka firm, które promowały lub nawet w dalszym ciągu próbują pozyskiwać nowych „inwestorów” reklamując się, jako super atrakcyjne przedsięwzięcie marketingu sieciowego. Oczywiście ich działalność nie ma nic wspólnego z poważnym biznesem, warto więc przestrzec również naszych Czytelników przed tego typu projektami.

Stali Czytelnicy „Network Magazynu” z pewnością zauważą, że na czarnej liście KNF znajduje się kilka firm, które nasza redakcja ongiś skrupulatnie badała, przestrzegała przed współpracą z nimi a w konsekwencji nawet zamieściła na liście antyfirm „Network Magazynu” (Flexworld Inc, GoGo20 Poland, Rentier DK). Okazuje się więc, że wbrew obiegowym opiniom niektórych pseudoznawców sektora DS/MLM, „Network Magazyn” wypełnia należycie przyjętą siedem lat temu misję rzetelnego informowania i edukowania społeczeństwa w temacie branży. W tym miejscu można się zapoznać z publikacją portalu Interia.pl: „Uwaga: mamy czarną listę naciągaczy!”

Mogą Cię również zainteresować