Dr Alina VogelgesangDr Alina Vogelgesang

Podczas drugiej edycji projektu edukacyjnego o nazwie Europejskiego Forum Biznesu Alternatywnego dr Alina Vogelgesang – rektor Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, za wkład w promowanie odpowiedzialnego i kompetentnego biznesu MLM w Polsce, w otrzymała od GRUPY MLM „Certyfikat Kompetencji i Rzetelności”. Dr Alina Vogelgesang dostała tę nagrodę przede wszystkim za publikację swojego bestsellera – pierwszej w historii pracy naukowej o branży DS/MLM zatytułowanej „Multi_Level_Marketing_w_Gospodarce_Rynkowej”.

Oczywiście nie można było również nie zauważyć jej niezmordowanej działalności na polu edukacyjnym i przeprowadzenia w ciągu ostatnich kilku lat wielu świetnych wykładów na wielu uniwersytetach, w szkołach wyższych i dla różnych rzetelnych, etycznych firm reprezentujących ten sektor biznesu w Polsce. – Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie, które uświadamia, że droga, którą wybrałam, pomimo trudów jest słuszna, niezbędna i wielce pomocna całej branży. Sektor MLM zasługuje na rzetelne, obiektywne spojrzenie świata nauki na jego funkcjonowanie i wskazówki do dalszego działania. Ta nagroda to niezwykle ważna motywacja do dalszej pracy, którą sobie wyznaczyłam – powiedziała odbierając nagrodę dr Alina Vogelgesang.

Rektor Alina Vogelgesang jest doktorem nauk ekonomicznych, byłym dziekanem wydziału nauk ekonomicznych w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości. Doradca ekonomiczny firm i przedsiębiorców zarówno tradycyjnych, jak również marketingu wielopoziomowego. Przedsiębiorca, właściciel firmy PHU ALPIO. W swojej karierze zawodowej wielokrotnie pracowała w charakterze specjalisty ds. marketingu, specjalisty ds. public relations, nauczyciela, lektora języka angielskiego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego. Uczestniczka wielu konferencji naukowych krajowych i międzynarodowych. Autorka wielu opracowań naukowych i badań m.in. na potrzeby Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Prelegent wykładów otwartych oraz warsztatów z ramienia Fundacji FOR prof. Leszka Balcerowicza. Wyróżniona Nagrodą Rektorską Rektora GWSP za działalność edukacyjną wśród młodzieży na rzecz przedsiębiorczości. Jako pierwsza w Polsce założyła i opracowała autorskie, afirmowe „Seminarium menedżera MLM”. Autorka pierwszej w Polsce pracy naukowej o marketingu sieciowym „Multi Level Marketing w gospodarce rynkowej”. Prowadzi bloga dotyczącego biznesu MLM i przedsiębiorczości.

Należy zaznaczyć, iż był to siódmy w ośmioletniej historii „Network Magazynu” certyfikat, jaki redakcja zdecydowała się przyznać. Wcześniej otrzymała go firma FM GROUP a podczas konferencji weekendowej Flavon Group, na której byliśmy w Hotelu Ossa (Rawa Mazowiecka) w dniach 19-20 listopada 2011 roku, „Network Magazyn” wręczył Certyfikat Kompetencji i Rzetelności firmie Flavon Group Polska Sp. z o.o. Foto z Flavon Group. Podczas konferencji jednym z mówców był Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu”, który najpierw wyjaśnił „Z kim budować biznes MLM”, a swoją prelekcję zakończył uroczystym przyznaniem i wręczeniem firmie Flavon Group Polska Certyfikat Kompetencji i Rzetelności. Odebrali go László Gaál, właściciel i prezes Flavon Group i Berta Zoltán, dyrektor krajowy Flavon Group Polska Sp. z o.o.

Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Flavon Group Polska

Jeszcze wcześniej, na szkoleniu dystrybutorów firmy Forever Living Products Poland (22-23 października 2011 roku) w krakowskim Uniwersytecie Rolniczym certyfikat wręczyliśmy firmie Forever Living Products Sp. z o.o.

Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Forever Living Products PolandCertyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Forever Living Products Poland

Natomiast 24 czerwca 2011 roku podczas seminarium firmy K-Link, które odbyło się w hotelu Vienna (Bielsko Biała), przedstawiciele „Network Magazynu” wręczyli certyfikat Krystynie i Andrzejowi Słowińskim z firmy K-Link Poland.

Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla K-Link PolandCertyfikat Kompetencji i Rzetelności dla K-Link Poland

Przypomnijmy, że najpierw, jako pierwszy Certyfikat Kompetencji i Rzetelności „Network Magazynu” otrzymał światowej sławy strateg i szkoleniowiec MLM z Nowej Zelandii – Edward Ludbrook (2007), drugi otrzymała firma Akuna Polska (2011), trzeci firma Colway (2011). Podstawowymi kryteriami, którymi redakcja sugeruje się podczas przyznawania tej nagrody, to wieloletnia, nieposzlakowana opinia wśród społeczeństwa, rzetelność, etyka i takie działanie, iż funkcjonowanie firmy w sektorze DS/MLM daje możliwość budowania biznesu swoim współpracownikom, ale jednocześnie wszystkie działania koncentrują się na promowaniu całej branży wśród społeczeństwa.

Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Colway
Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla AkunyCertyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Akuny
Certyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Edwarda LudbrookaCertyfikat Kompetencji i Rzetelności dla Edwarda Ludbrooka