Konferencja Success Day odbyła się w hotelu Sangate, a oprócz networkerów z polski wzięły w niej również udział grupy niezależnych przedsiębiorców Forever z Ukrainy oraz krajów nadbałtyckich. Atmosfera panująca podczas całego spotkania była totalnym przeniesieniem na nasz grunt tego, co działo się kilkanaście dni wcześniej w USA podczas światowego zjazdu tej firmy reprezentującej system MLM – emanacja radości, satysfakcji i sukcesu.

Pierwszy wystąpił Jacek Kandefer, dyrektor Forever Living Products Poland, który zaczął od przypomnienia słynnego stwierdzenia wypowiedzianego przed laty przez właściciela firmy Rexa Maughana: – Nasz biznes powstał dokładnie 13 maja 1978 roku i od tego momentu w sumie już miliony przedsiębiorców Forever przekazują w świat pewną konkretną ideę, która towarzyszy nam w nieustającym rozwoju. „Najczęstszą przyczyną chorób na świecie jest pusty portfel. Jeżeli chcesz, aby ludzi cierpiących było mniej, to daj im szansę zarobić na godne życie”. My takie rzeczy robimy codziennie i za to Wam wszystkim bardzo dziękuję.

Na wszelkie atrybuty związane z budowaniem biznesu MLM zwrócili również uwagę goście z zagranicznych oddziałów firmy. Podczas przemówienia dyrektora z Forever Ukraina padły takie słowa: – Świętowanie 40 urodzin FLP rozpoczęliśmy już w Dallas, ale tak naprawdę to dzisiaj, 13 maja czterdzieści lat temu powstała nasza firma. Dlatego bardzo się cieszę, że ta data wypadła właśnie w tym miejscu, w Polsce. Jestem szczęśliwy, że nasi partnerzy mogą wziąć udział w tym spotkaniu i zobaczyć w jaki sposób Wasz kraj odniósł sukces generując tak ciekawe wzrosty. Możemy zdobyć konkretną wiedzę i przenieść ją do naszego kraju.

Po kolejnym przemówieniu, które wygłosił dyrektor z Litwy, odbył się mocno edukacyjny wykład na temat funkcjonowania produktów znajdujących się w ofercie tego biznesu MLM ze zwróceniem szczególnej uwagi na nową linię kosmetyczną, a wygłosiła go Katarzyna Janiczek. W przerwach pomiędzy wykładami dyrektor Jacek Kandefer wręczał menadżerom wiele nominacji na wyższe pozycje w planie marketingowym, zobaczyliśmy również kilka wspaniałych występów artystycznych. Całą konferencję prowadzili Renata Błażejewska i Daniel Sroka. A wieczorem w hotelu Double Tree by Hilotn odbył się wielki, uroczysty bankiet. Była świetna muzyka, pyszny tort urodzinowy i przede wszystkim mnóstwo niezapomnianych emocji. Pokaźna galeria zdjęć z tej konferencji znajduje się w tym miejscu: SUCESS DAY FOTO.

Bogumiła i Jan Srokowie oraz Maciej MaciejewskiBogumiła i Jan Srokowie oraz Maciej Maciejewski