In The Time Of The Butterflies Story Summary Voice Of Customer Presentation Essay On The Book Color Of Water Resume Samples For Accounting Students

Blog Roku 2012. Konkurs Onet.pl

przez Maciej Maciejewski

Wczoraj w konkursie organizowanym przez Onet.pl na Blog Roku 2012 rozpoczęła się akcja zbierania głosów na poszczególne, zgłoszone przez autorów blogi. Jak co roku odbywa się to za pomocą wysyłania SMS-ów. Kto związany z naszą branżą startuje w tym roku? Trzy ważne persony…

Przypomnijmy, że branża DS/MLM w ciągu ostatnich dwóch lat zaliczyła na tym polu ogromne sukcesy. Blogerem Roku 2010 w kategorii „Profesjonalne” został redaktor „Network Magazynu” Piotr Wajszczak, a rok później Blogerem Roku 2011 w kategorii „TEEN” została Weronika Madejska – córka Doroty Madejskiej z Klubu TOP Liderów MLM.

Kto startuje teraz?

W tej edycji do udziału w konkursie zgłosiły się trzy osoby związane z naszą branżą i redakcją „Network Magazynu”. Dlatego tradycyjnie prosimy naszych Szanownych Czytelników (ku chwale branży) o wsparcie każdego z nich. Wszak wystarczą trzy, tanie SMS-y, a każda informacja o MLM w kierunku społeczeństwa jest bezcenna. Na kogo zatem mamy głosować? Zacznijmy od kategorii dla najmłodszych…

MICHAŁ ZARZYCKI

Złote dziecko. Syn Renaty i Piotra Zarzyckich z Klubu TOP Liderów MLM. To niezwykle utalentowany i charyzmatyczny chłopak. Jego hobby, pasji i zaintereoswań nie zliczą najstarsi Indianie. A w każdym z tych tematów posiada wiedzę niesamowitą i niebanalną, co potwierdza jego świetny blog „Podróże w nieznane”. „Inspirujemy ludzi, aby niemożliwe stało się możliwe. Uwierz w siebie i działaj! Zgodnie z tą myślą, kilka dni temu zgłosiłem mówj blog do konkursu na Blog Roku 2012. Biorę udział w kategorii TEEN czyli „nastolatek”. TEEN to kategoria blogów nastolatków poniżej 16 roku życia – tematem jest szkoła i życie poza nią, znani ludzie, ulubione zajęcia, moda, kulinaria, swoje pasje lub publikacje, opowiadania o swoich idolach, różna twórczość itp. – napisał Michał (więcej tutaj: www.michalzarzycki.pl).

Aby oddać głos na blog Michała trzeba wsłać SMS o treści J00421 (za J są dwa zera) na numer 7122 – koszt 1,23 zł brutto. SMS można wysyłać do 31 stycznia 2013 godz. 12:00. Dochód z SMS-ów zostanie przekazany na cele charytatywne – dla Fundacji Marka Kamińskiego.

IWONA MAJEWSKA-OPIEŁKA

Ta znana i ceniona specjalistka od szeroko rozumianego rozwoju osobistego, laureatka konkursu PNSA, jest członkiem rady programowej „Network Magazynu” i wykładowcą w naszej Akademii MLM. Ze swoim blogiem startuje teraz w kategorii „Firmowe i Profesjonalne”. Kiedy zaczęła pisać bloga? Po co? – Trzy lata temu. Za namową przyjaciół. Pierwsze zdanie brzmiało: „Nie wierzę, że to robię”. Nie byłam osobą, która lubiła wszelkie internetowe kontakty, sądziłam, że nie można się do siebie naprawdę zbliżyć, a ponadto nie chciałam dokładać jeszcze od siebie powodu, do siedzenia przy komputerze. Przed zmianami stylu życia nie da się jednak uciec. Skoro w internecie są różne inne propozycje spędzania czasu, postanowiłam dołożyć i moją, często bardziej wartościową: skupienie się na własnym rozwoju, poznanie instrukcji obsługi człowieka i sposobów pozwalających żyć godnie i wygodnie. W ubiegłym roku tekst na blogu ukazywał się codziennie. I nie był to malutki wpis, ale zawsze tworzący całość tekst. W ciągu minionego roku ujęłam na blogu najważniejsze sprawy związane z rozwojem. 365 dni pisałam teksty dające konkretną wiedzę i motywacje do działania! Nie wiem czy jest drugi taki blog. Naprawdę trzeba sporo pasji i duuużo dyscypliny aby to zrobić. Biorę udział w konkursie, ponieważ pragnę, by mój blog docierał do coraz szerszego grona ludzi – powiedziała nam Iwona Majewska-Opiełka (więcej w tym miejscu: www.majewska-opielka.pl).

Aby oddać głos na blog Iwony Majewskiej-Opiełki trzeba wsłać SMS o treści B00178 (za B są dwa zera) na numer 7122 – koszt 1,23 zł brutto. SMS można wysyłać do 31 stycznia 2013 godz. 12:00. Dochód z SMS-ów zostanie przekazany na cele charytatywne – dla Fundacji Marka Kamińskiego.

MACIEJ MAZUREK

Czyli ZUCH. Po prostu. Młody Sawka i nowy Mleczko w jednej konstrukcji cielesno-mentalnej. Znany bloger rysownik („Zuch rysuje”), od niedawna nadworny grafik „Network Magazynu” startuje w kategorii "Artblogi". Po co? Dlaczego?Bloga prowadzę już 4 lata. To dzięki niemu mogłem sobie pozwolić na niezależność, jaką jest własna firma. Jednak cały czas stanowi to dla mnie dobrą zabawę i możliwość dzielenia się z innymi moimi pomysłami, tym co mnie bawi, czy muzyką którą lubię. Przy okazji wyśmiewam pewne sytuacje, jakie mają miejsce w pracy na etacie – powiedział nam Zuch (więcej tutaj: www.zuchrysuje.pl).

Aby oddać głos na blog Maćka trzeba wysłać SMS o treści F00175 (za F są dwa zera) na numer 7122 – koszt 1,23 zł brutto. SMS można wysyłać do 31 stycznia 2013 godz. 12:00. Dochód z SMS-ów zostanie przekazany na cele charytatywne – dla Fundacji Marka Kamińskiego.

Kochani Czytelnicy. Telefony w garść i do dzieła!

Mogą Cię również zainteresować